Sayfa 380/682 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480 ... SonSon
Arama sonucu : 5453 madde; 3,033 - 3,040 arası.

Konu: AVTUR - Avrasya Petrol ve Turizm

1. Hala KY ayak diretiyor kazanicaz zannediyor gerçekten üzülüyorum

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ya arkadaşlar neyin kavgasindayiz. Satan satar bekleyen bekler. Adam bunu hep yapıyor. Korkutuyor ondan sonra hepsini topluyor. Önce bedelli haberi sonra alışveriş merkezi haberi. Hangisine göre yatırım yapacaksanız siz bilirsiniz dedi.

3. sermaye artırımı basvurusu oldu spk ya.önce spk bültende bunu görüşmeye aldığını basvurulduğunu duyuracak.sonra konuyu degerlendirecek.kabul ederse onaylayacak.şirket böiunme ve rüchan kullanma tarihi acıklayacak.isteyen elindeki lot kadar 1 tl uzerinden parayı hesabında bulunduracak(kes para nakit olması lazım) .bu noktaya kadar bedellinin ne sekilde olacagını izah etmeye calıştım.spk bedelliyi kabul etmemesi olayıda alternatifler arasında.bedelliye katılmak istemeyenler 15 gün sürecek ruchan pazarında yavrularını satabilirler.bu süreclerin gelişmesi hemen olacak bir olay degildir.en az 2-3 ay arasında olmasını tahmin ediyorum.tahtada ne yapmak isteyebilirler bunu pazartesi seans baslayınca görürüz.panik korkutma algı her türlü olay tahtada ve bu tür forum sitelerinde mevcut gördügüm kadarıyla.o yüzden kimsenin yorumundan etkilenmeden kendi göbeğinizi kendiniz kesin.kimsenin fikriyle yatırım yapmayın derim.y.t.d.

4.  Alıntı Originally Posted by geos Yazıyı Oku
    evet , evet , evet

benim yazılarımı okursanız , bir seçenek bedelli ihtimali var diye yazdım .....

hazırlık süreci , spk müracaatı , yaklaşık bir aylık onay süreci .....yani bir buçuk ay sonra ....1

bedelli yani 1 tl nin SPK tarafından onay alması için hissenin fiyatının uygun olması gerekiyor ........önemli nokta...2

bedelli aslında tam zamanında cıkan ve olumlu bir durum ..... 3

parası olmayanlar katılamayacak , bu hisseleri borsada satmaya calışacak ... en az 2 ay sonra .....4

yatırım yapması ve sezon haraketliliği de düşünülünce ..... sakin sakin izlemek lazım .....5

hayırlısı olsun elinde olanlara ..... son söz

iyi olacak derim
    Bedelli Spk tarafından onaylanmadı değilmi? Yani bu bedelli hisse için haftaya bizden para istemez herhalde .bende 15.000 lot var maliyet 2.90 taban olursa alım yapsam mı ? Bedelli ye katilsam ne kadar para yatırmam gerekir acaba? Ama spk onayı olmadan bedelli parası yatırmak zorunda değiliz sanırım.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by cebi Yazıyı Oku
    Bedelli Spk tarafından onaylanmadı değilmi? Yani bu bedelli hisse için haftaya bizden para istemez herhalde .bende 15.000 lot var maliyet 2.90 taban olursa alım yapsam mı ? Bedelli ye katilsam ne kadar para yatırmam gerekir acaba? Ama spk onayı olmadan bedelli parası yatırmak zorunda değiliz sanırım.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    2-3 ay sonra elinde hissen olursa para gerekecek

6.  Alıntı Originally Posted by Teknikbazenisler Yazıyı Oku
    Yahu yukselir tabii 10000 lot var 1000 tl verdim 2o000 lot oldu ...e hisee dustu ama muhakkak yerini bulur tekrar
    10000 lota 10.000 tl ödeyeceksin 10.000 lotun olur sana 20.000 lot olur. bu fiyattan yani 2.32 den bölündüğünü farz edersek 1.66 olur güncel fiyatı. Sonuç sağlamasını yapalım 10000 lotun maliyeti 23200 + 10000 (bedelli parası) 33200 TL toplam maliyetin 20000 lot x 1.66 =33200

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

7.  Alıntı Originally Posted by arzum Yazıyı Oku
    sermaye artırımı basvurusu oldu spk ya.önce spk bültende bunu görüşmeye aldığını basvurulduğunu duyuracak.sonra konuyu degerlendirecek.kabul ederse onaylayacak.şirket böiunme ve rüchan kullanma tarihi acıklayacak.isteyen elindeki lot kadar 1 tl uzerinden parayı hesabında bulunduracak(kes para nakit olması lazım) .bu noktaya kadar bedellinin ne sekilde olacagını izah etmeye calıştım.spk bedelliyi kabul etmemesi olayıda alternatifler arasında.bedelliye katılmak istemeyenler 15 gün sürecek ruchan pazarında yavrularını satabilirler.bu süreclerin gelişmesi hemen olacak bir olay degildir.en az 2-3 ay arasında olmasını tahmin ediyorum.tahtada ne yapmak isteyebilirler bunu pazartesi seans baslayınca görürüz.panik korkutma algı her türlü olay tahtada ve bu tür forum sitelerinde mevcut gördügüm kadarıyla.o yüzden kimsenin yorumundan etkilenmeden kendi göbeğinizi kendiniz kesin.kimsenin fikriyle yatırım yapmayın derim.y.t.d.
    iki secenek mi var ya ruchan bedelini saticaksin nakit olarak hesabin gececek yavrular

Ya da ikinci secenek 1 tl bedelden elindeki lot kadar alicaksin

8. Bence bu hisselerin ve bacısı olan avgyo nun daha önceki bedelli sermaye artırımı nı inceleyin bölünmeden önce ve bölündükten sonra ki durumları

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 380/682 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •