Sayfa 138/563 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238 ... SonSon
Arama sonucu : 4501 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. Geçen yıl 4 milyon TL imiş. Muazzam bir artış olmuş. Portföy yönetim şirketi faaliyete geçtiğinde bunlar komik rakamlar kalacak. Bu yıl tefas hacmi 500 milyar TL yi geçecek muhtemelen. Kendisini ispat eden şirketler bu pastadan inanılmaz paralar kazanacak.

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku

a1 capital vergi dairesine sundugu mali tabloda 72.3 milyon kar aciklamis.

ama spk mevzuatina uygun mali tablolar buyuk ihtimalle 21.2. 21 tarihinde gelecektir. tahminlerimiz 80 milyon min. kar rakami idi. Bakalim belirledigjmiz min. rakam olacakmi

ama eger bu rakam olacaksa a1 capitalin piyasa degeri max. 1.1 milyar TL gibi dusunulebilir.
    Peki bu kar payından Gülere ne kadarı yansıyacak?
    Güler için 12 aylık bilanço tahmini olan var mı?

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

tahminimizi daha once yapmistik ama daha kesin yapalim

47.5 buradan gelir toplamda 60-65 arasi kar gelir
     Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Peki bu kar payından Gülere ne kadarı yansıyacak?
    Güler için 12 aylık bilanço tahmini olan var mı?

yatırım tavsiyesi değildir

4. Sadece 9.ayda 47 milyon kar gelmiş.Bu tahmin düşük değil mi?

hesap belli

a1 zaten 9 aylikta 60 kar vardi 72 olmus ben burada daha fazla kar bekkiyordum acikcasi

ama yine de cok basarili bir yil oldu. 65 milyon bile kar gelse gulere 350 milyon piyasa degerine gore 5,3 fk olur.

ki bu faaliyetten gelen kar, muazzam oran

ama klasik bilanco bir gelsin detayli tkrr bakariz
     Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Sadece 9.ayda 47 milyon kar gelmiş.Bu tahmin düşük değil mi?

Son düzenleme : hayek; 17-02-2021 saat: 21:07.

6. Bedelli bölünmenin geciktirilmesinin sebebi ne olabilir acaba...Satilmayan rüchanlara alim garantisi verdiğinden dolayi...Sayin Murat Güler bir seyler pesindemi derdim ama birsey bulamadim..mantikli...#izmdc normalde daha beceriksiz bir sirkettir bu konularda adam bir gün sonra bölündü ..ytd

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Yeterince güvenemediğimden portföyde ağırlığı sınırlı tuttum. Umarım düşük tuttuğum için pişman olurum. Son dönem gelişmeleri güzel, bir tek takıldığım husus Rtadaki sermaye arttırımının şekli. A1 tarafındaki gelişmeler için gelmiştim zaten, heyecan verici. Devamını takip edeceğiz, bakalım nasıl olacak.

Alıntı Originally Posted by Frqn21 Yazıyı Oku
    Yeterince güvenemediğimden portföyde ağırlığı sınırlı tuttum. Umarım düşük tuttuğum için pişman olurum. Son dönem gelişmeleri güzel, bir tek takıldığım husus Rtadaki sermaye arttırımının şekli. A1 tarafındaki gelişmeler için gelmiştim zaten, heyecan verici. Devamını takip edeceğiz, bakalım nasıl olacak.
    a1 capital'in su bilancosuda kabataslak belli olduktan sonra ve bolunme isleminin de tahminen cuma olacagini varsayarak (ki ben persembe diye dusunuyordum) yarin atraksyonlu bir gun olabilir diye dusunuyorum.

bir tavan yakışır guzel bir mali yilin sonuclari gelmis, bedelli sermaye artirimi ile kasaya para girecek daha ne olsun. bir gun de kutlama gunu olsun

yarin guler guldursun insallah

Sayfa 138/563 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •