Sayfa 466/891 İlkİlk ... 366416456464465466467468476516566 ... SonSon
Arama sonucu : 7123 madde; 3,721 - 3,728 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Eskiden kadı efendi vardı gidip derdini anlatır içini dökerdin hatta padişahı bile şikayet edebiliyordun ya şimdilerde durum nasıl derseniz bu gün olduğu gibi evin şımarık oğlanı mücahit Ören astığı astık kestiği kestik şımardıkça şımarıyor çaldıkça çalıyorvatandaşın alın terini ama kimseler dokunamıyor kanunlar ve uygulayanlar bile çünküüü onunda koruycu bir meleği var diyemem günaha girerim herneyse git şikayet et suçlu sen ben çıkarız ama kadı efendi olsadı onu ve onu koruyup kollayanları yaptığı soygunlara gözyumanları şikayet ederdik içimiz rahat ederdi..Şimdide yatırım yapıyorum arkadaş der yükselecek diye beklediğimiz hisse yine bildiğiniz yerlere göç eder..Yazık günah bu yatırımcılara çıksın bir babayiğit Allah rızası için mücahit Ören'e dur desin..Ayrıca, arkadaşlar 6 aylığına ihlaslardayız diye internetlerde haber ütüne haber yapan insanları kanalize etmeye çalışan altı aylıklar uçurtmalar neredesiniz ihlas holding'e çektiğiniz küçük yatırımcılar kan ağlıyorlar haydi insanlar açıklama bekliyorlar..ytd..

2.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    2 iş günü bugün bittimi ,yani satış sizce bittimi ,yarın normale döner mi sayın süvari
    Ben de merakla bekliyorum bakalım ne açıklama gelecek.
    Ne kılıf uyduracaklar göreceğiz.
    Bu İhlas'lara şeytanın bile aklı şaşmış.

3.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Eskiden kadı efendi vardı gidip derdini anlatır içini dökerdin hatta padişahı bile şikayet edebiliyordun ya şimdilerde durum nasıl derseniz bu gün olduğu gibi evin şımarık oğlanı mücahit Ören astığı astık kestiği kestik şımardıkça şımarıyor çaldıkça çalıyorvatandaşın alın terini ama kimseler dokunamıyor kanunlar ve uygulayanlar bile çünküüü onunda koruycu bir meleği var diyemem günaha girerim herneyse git şikayet et suçlu sen ben çıkarız ama kadı efendi olsadı onu ve onu koruyup kollayanları yaptığı soygunlara gözyumanları şikayet ederdik içimiz rahat ederdi..Şimdide yatırım yapıyorum arkadaş der yükselecek diye beklediğimiz hisse yine bildiğiniz yerlere göç eder..Yazık günah bu yatırımcılara çıksın bir babayiğit Allah rızası için mücahit Ören'e dur desin..Ayrıca, arkadaşlar 6 aylığına ihlaslardayız diye internetlerde haber ütüne haber yapan insanları kanalize etmeye çalışan altı aylıklar uçurtmalar neredesiniz ihlas holding'e çektiğiniz küçük yatırımcılar kan ağlıyorlar haydi insanlar açıklama bekliyorlar..ytd..
    kabilem sen demi zarardasın yoksa yoksa seninde meydan okuyasın mı var bu hayasızca akına... demek ihlas reklamı yaptılar böyle taban taban yapmadan, bir süredir takip edemedim sosyal mecraları, lakin bu işin sonu nolcek bende merak ediyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Eskiden kadı efendi vardı gidip derdini anlatır içini dökerdin hatta padişahı bile şikayet edebiliyordun ya şimdilerde durum nasıl derseniz bu gün olduğu gibi evin şımarık oğlanı mücahit Ören astığı astık kestiği kestik şımardıkça şımarıyor çaldıkça çalıyorvatandaşın alın terini ama kimseler dokunamıyor kanunlar ve uygulayanlar bile çünküüü onunda koruycu bir meleği var diyemem günaha girerim herneyse git şikayet et suçlu sen ben çıkarız ama kadı efendi olsadı onu ve onu koruyup kollayanları yaptığı soygunlara gözyumanları şikayet ederdik içimiz rahat ederdi..Şimdide yatırım yapıyorum arkadaş der yükselecek diye beklediğimiz hisse yine bildiğiniz yerlere göç eder..Yazık günah bu yatırımcılara çıksın bir babayiğit Allah rızası için mücahit Ören'e dur desin..Ayrıca, arkadaşlar 6 aylığına ihlaslardayız diye internetlerde haber ütüne haber yapan insanları kanalize etmeye çalışan altı aylıklar uçurtmalar neredesiniz ihlas holding'e çektiğiniz küçük yatırımcılar kan ağlıyorlar haydi insanlar açıklama bekliyorlar..ytd..
    Kimmiş onlar ben tweeterda hiç denk gelmedim pazarlayan bı kaç kişi haric

5. Çatır çutur yine sensin değil mi? Bu sefer açık değil saman altından su yürütüyorsun? Madem Orhan ile başladık İbrahim ile devam edelim. Bu da sana gelsin Çatır.
    https://www.youtube.com/watch?v=AkPGFQEB_Ak
    (İhlas forumu olarak ne hallere düştük be yaa )
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Çatır çutur yine sensin değil mi? Bu sefer açık değil saman altından su yürütüyorsun? Madem Orhan ile başladık İbrahim ile devam edelim. Bu da sana gelsin Çatır.
    https://www.youtube.com/watch?v=AkPGFQEB_Ak
    (İhlas forumu olarak ne hallere düştük be yaa )
    Çatonun canı sağolsun genç adam hiç birşey olmaz ona, vardır aklında gene birşeyler biz bilmeyiz belki, sonra ayıklasınlar princin taşını, çato senin şerefine ve sağlığına o vakit.

oksijenim sende kardamısın yoksa

7. Helal olsun huş,dediği harfiyen gerçekleşti ama çıkıp ben demistim demedi.selam olsun..

LG-K430 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. İhlas Holding fiili dolaşımda olması gereken hisse sayısı 1.266.414.011 ( % 86,08 )
    24.02.2021 tarihi itibari ile takasta olan hisse sayısı 1.367.182.201
    Fark : + 100.768.190

Olması gerekenden 100 milyon fazla lot kime ait bilgisi olan var mı?
    Müco KAP a bildirimde bulundu mu gören oldu mu?

Sayfa 466/891 İlkİlk ... 366416456464465466467468476516566 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •