Sayfa 81/1002 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 641 - 648 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

1. İyi partiden kokular geliyor....batiniler ayaklandi

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Fahrettin Altun : Kendi içindeki sayısız taciz ve tecavüze sessiz kalan, en temel hak ve özgürlüklerden biri olan başörtüsünden dolayı onlarca yıl Türk kadınının her türlü hakkını gaspeden zihniyetin kadın ve insan hakları konusunda bize vereceği hiçbir ders yoktur.

Türkiye’nin tarihi, Batıcı müstemleke zihniyetin eziyetleri, zulümleri, yasakları ve çifte standartlarıyla doludur. Bunlar “demokrasi” adına bu ülkenin başbakanını astılar. “Laiklik” adına bu ülkenin evlatlarının eğitim hakkını ellerinden aldılar.

Onlarca yıl sürdürdükleri zulümlerin müsebbibi kendileri değilmiş gibi utanmadan demokrasi havariliğine soyunuyorlar. Terör örgütleriyle el ele gezip utanmadan vatan millet edebiyatı yapıyorlar. Şimdi de kadınlarımız üzerinden aziz milletimize karşı bir saldırının içindeler.

Eğer gerçekten derdiniz bu ülkenin kadınları, insanları ve evlatlarıysa ilk iş olarak kendi içinizdeki taciz ve tecavüzlere ses çıkarırsınız. Sonra da terör örgütleriyle aranıza mesafe koyarsınız. Geçmişte yaptığınız zulümler için çıkıp milletimizden özür dilersiniz.

Türkiye, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde sayısız devrimi gerçekleştiriyor. Kadınlarımız her alanda daha aktif ve özgüvenli bir şekilde yer alıyor. Türkiye, aile ve toplum yapısı başta olmak üzere tüm dinamikleriyle geleceğe emin adımlarla yürüyecektir.
    Şu ülkede ben dahil istanbul sözleşmesinin ne olduğu bilen, hangi madde nedeniyle bu kadar tartışma çıktığını bilen kaç kişi vardır. Ben şahsen bilmiyorum. Tahminen 83 milyonda bilmeyen insan var. Kimse bilmiyorsa neyi tartışıyoruz onu bilen var mı onuda bilmiyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

13-19 Mart arası Türkiye’de haftalık il bazından 100 bin nüfusa karşılık gelen toplam vaka sayısı :

Rakamlar uçmuş ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Bir önceki hafta 25 olan çok yüksek sınıfta olan il sayısı bu hafta 39’a yükseldi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

6-12 Mart / 13-19 Mart karşılaştırması

İstanbul 175,25 / 251,12
    Ankara 68,53 / 107,99
    İzmir 78,57 / 111.41
    Bursa 78,47 / 97,14
    Eskişehir 74,59 / 116,56
    Antalya 95,16 /119,18
    Samsun 458,53 / 508,97

6. İYİ Parti Adana il ve İlçe teşkilatlarından il başkan yardımcıları, il yöneticileri, il ve ilçe üst kurul delegeleri, ilçe divan üyeleri ve başkan yardımcılarının aralarında bulunduğu toplam 29 kişi, kentteki bir otelde basın toplantısı düzenleyerek partiden istifa ettiklerini ve Adana Milletvekili İsmail Koncuk'un yanında yer alacaklarını açıkladı

Haftalık bazda en yüksek artış Siirt’te . Siirt’te bir önceki haftaya göre artış %572,99 . Siirt hala mavi renkte

2. En yüksek artış %170,73 ile Elazığ’da . Elazığ orta riskten yüksek riskli iller arasına girdi

3. En yüksek artık %159,34 ile Çankırı . Çankırı orta riskten çok yüksek riskli iller arasına girdi

8.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Kaboğluna çok deģer verirdim.
    Siyasi konularla, hukuk konularini karistirinca,
    hep saçmalik çikiyor.
    ÇHP hep bunu yapiyor.
    Bazi isler mahkemede, bazilari mecliste cozuluyor. Yer degistirince hep saçmalik cikiyor.

Abd , Paris iklim anlasmasindan çekiliyorum dedi .
    Kaboglu, hangi mahkemeye goturecen.
    Istanbul sozlesmesinden cekiliyoruz. mecbur degiliz..
    Bu hukukculari meclisten atin.
    mahkemede calissinlar...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 81/1002 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •