Sayfa 10/397 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 3176 madde; 73 - 80 arası.

Konu: EndeksS

1.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    yarına,

1450.xx, 1456.xx, 1461.xx geçerse tut 148009 içun,
    1450.xx geçememek geçip te altına düşmek, heleki 1432.xx altında kalmak short devam dır

aynen, o nedenle şakası yok bu işin, 1480.09 altında verdiğim üçlü rakam seti(mavi içinde kırmızı boncuklu olan yerDİR,1450.xx, 1456.xx, 1461.xx geçerse 148009 içun tut demem o yüzdendir ) longa çıkabilmek için önemlidir, yoksa short devam ederek,

siyaseten bocalamalara kırmızı ok yönünde kusursuz tecelli eder,..bu şüphesiz USDTRY de yeni yüksekler ve rekorlar demektir,..

herkes aklını başına alsın
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

2.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Ellerinize sağlık.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    teşekkürler sayın JAS

3.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

günlük sistemim long tur ama bu long o 3 lü rakam setini (yelpaze) geçmeden iş yapmaz

4.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

günlük sistemim long tur ama bu long o 3 lü rakam setini (yelpaze) geçmeden iş yapmaz
    üstat bir harikasın ben horoz 20

5. o nedenle bakın bu sistem bir yukarıdaki sistemdeki long sinyalin 3 lü rakam setini (yelpaze) geçmeden iş yapmayacağını gösteriyor ki keza, USD TRY yeni yüksekler için nasılda beklemekte,

o nedenle yorgana tekme atan baldız kıvamından daha gerçekçi ciddi devlet otorite ve stratejilerine geçilerek devam edilmeli,

MB ye adam koyup ertesi gün almak olmaz,...ya hiç koymayacaksın o kişiyi, yada madem koydun, varsa bir üçkaadı, etini dötünü öyle bir bağlayacaksın ki

VİOP topiğinde yazdık bizdeki YSD kuru (allah yazdırdı sanki hakketten YSDTRY) diye, stratejiktir, o nedenle karşı koyuş iç cephenin güçlendirmesinden geçer,..esad dahil bolgesel işbirliğini, şart koşar,..ÇİN ve RUSYA ile aynı masada buluşur,..

işte bu kıvam YSD yi yerle yeksan eder ve para birimi olmaktan çıkartır

Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

aynen, o nedenle şakası yok bu işin, 1480.09 altında verdiğim üçlü rakam seti(mavi içinde kırmızı boncuklu olan yerDİR,1450.xx, 1456.xx, 1461.xx geçerse 148009 içun tut demem o yüzdendir ) longa çıkabilmek için önemlidir, yoksa short devam ederek,

siyaseten bocalamalara kırmızı ok yönünde kusursuz tecelli eder,..bu şüphesiz USDTRY de yeni yüksekler ve rekorlar demektir,..

herkes aklını başına alsın
    Analizi EW ile ilişkilendirirsek:
    Dow, SP500, Dax 5.1, 5.2, 5.3.1 yaptı, şimdi 5.3.2 ile küçük bir düzeltme yapıyor. Bugün-yarın 5.3.2 bitince 5.3.3 ile yeni zirveleri yoklayacaklar, EĞER SAYIM DOĞRU İSE.
    Bu durumda bir süre daha dış borsalarda ralli izleyeceğiz demektir. BIST bu işe kayıtsız kalamaz ki bunun sinyalini 8.46 USDTRY kurunda aşağı inmemek için gösterdiği dirençten anlayabiliriz.
    Bu durumda Nisan ayında nispeten boğa piyasası görmemiz olasıdır. Dow, Dax için kafamda oluşan bazı zirve rakamları var ama şahsımın borsası için bir tahmin yapmakta zorlanıyorum. Bu nedenle çok az, sembolik sayıda long ile olası yükselişi izleyip, EW 5.3.5= 5.3 dalgası zirvesinde longların yarısını, 5.5= 5 zirvesinde ise tümünü bırakıp, tamamen shortlarla başbaşa kalmayı planlıyorum.
    Bol kazançlar.

Son düzenleme : JAS; 31-03-2021 saat: 12:53.

7.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Analizi EW ile ilişkilendirirsek:
    Dow, SP500, Dax 5.1, 5.2, 5.3.1 yaptı, şimdi 5.3.2 ile küçük bir düzeltme yapıyor. Bugün-yarın 5.3.2 bitince 5.3.3 ile yeni zirveleri yoklayacaklar, EĞER SAYIM DOĞRU İSE.
    Bu durumda bir süre daha dış borsalarda ralli izleyeceğiz demektir. BIST bu işe kayıtsız kalamaz ki bunun sinyalini 8.46 USDTRY kurunda aşağı inmemek için gösterdiği dirençten anlayabiliriz.
    Bu durumda Nisan ayında nispeten boğa piyasası görmemiz olasıdır. Dow, Dax için kafamda oluşan bazı zirve rakamları var ama şahsımın borsası için bir tahmin yapmakta zorlanıyorum. Bu nedenle çok az, sembolik sayıda long ile olası yükselişi izleyip, EW 5.3.5= 5.3 dalgası zirvesinde longların yarısını, 5.5= 5 zirvesinde ise tümünü bırakıp, tamamen shortlarla başbaşa kalmayı planlıyorum.
    Bol kazançlar.

sana farklı yoldan şu şekilde eşlik edebilirim,..

1.zaman
    2.hedef

1.için:
    hisse nete ilk başladığımdan bu yana yazdığım üzere,..,
    60 hafta bütününde short düşünüyorum, format 11+12+12+8+17=60, birinci safha 11 bitti, ikinci safha 12 haftanın (08 mart-28 mayıs) 4.haftasındayız, bana göre bu 12 hafta ise kendi arasında, 2 yatay (bitti) +6 düşüş (içindeyiz)+ 4 yükseliş (başlayacak olan)=12 hafta şeklinde olmalı,..
    bu 6 haftalık düşüşün 2.haftasındayız,...

bu 6 haftanın 5.haftasına nisan 22, 23 olarak Biden geldi, ikilim konferansı bu ikili görüşmede olumlu geçerse 6.haftanın son haftası yükselişe evrilerek 4 yükselişe bağlanır,...

2.için:

her yelpaze bloğu 11127.=33381 puan,

bir önceki son buluş 148009 da,

148009+33381=181390 yapar bu boğa rakamsal hedefidir bu rakam henüz görülmedi,..o yüzden ben 148009 işleyip duruyorum şu sıralar,..

bu rakamsal hedef senin sayımında bahsettiğin 'son bir '' olabilir ki

bu aynı zamnda 60 haftalık short bütün içinde olabilecek bir boğa saldırısıdır,

ben bunu uzuncadır if(c>181390, short long) olarak formüle ettim,

ve keza bu değer 181390 nı short kriter görürken senin ''son bir '' e eşlik eden tarih bende 18 ekim 2021 dir,

bu genel manzume içersinde c>181390 deneyebilecek oluşumların sırası geldikçe tarihini vermekle birlikte,..

önümüzdeki ilk olasılık 4 yükseliş haftasıdır ki 3mayıs ta başlar, daha erkense 1 hafta önden biden olumlusuna başlar,

bunun değeride 148009 ilk etapta,

bu geçilmeden 1813690 zaten asala ve kata yok,...

boğa için
    birinci, yelpaze rakam seti,
    ikinci, 148009 üste kalış,
    ücünçü, sıkışma alanının yukarı üçgen dışına kırış
    dördüncü c>181390

diğer durumlar içinde bulunduğumuz durum olarak shorttur
    Son düzenleme : indregandi; 31-03-2021 saat: 22:30.

8.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    yarına,

1450.xx, 1456.xx, 1461.xx geçerse tut 148009 içun,
    1450.xx geçememek geçip te altına düşmek, heleki 1432.xx altında kalmak short devam dır
    1449.xx, 1455.xx, 1461.xx geçerse 1480.09 için tut,
    1449.xx geçememek geçip te altına düşmek, heleki 1430.xx altında kalmak short devam dır

Sayfa 10/397 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •