Alıntı Originally Posted by metin oktay Yazıyı Oku
Pahalı da kelime mi, bildiğin halka çakma olmuş. SPK bunları hiç incelemiyor mu anlamış değilim. Yakında bist halka arz mağdurları ile dolacak bu gidişle. Titan zinciri misali halka bir koptu mu herkes satacak yer arar. Bu şirketi mesela neredeyse 17 Favok ile halka açıyorlar. Ayrıca bu şirket max 7-8 sene daha yekdem sayesinde favok yaratır. Sonrası atıl duruma gelir muhtemelen. Çünkü biyokütle elektrik üretme maliyeti şu anda spot piyasa fiyatından daha yüksek. Yani yekdem yoksa üretim külliyen zarar. Aydem ise en azından 11 favokle açılıyor ve yekdem sonrasında da ürettiği elektriği spot piyasada satabilir. Ama o da ucuza açılmıyor. Sadece birisini tercih edecek olsam Aydem ederdim. Neyse bunlar benim tespitlerim, yatırım tavsiyesi değildir.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
halka arz mağduru olmaz, tavan bozduktan sonra yüklü alanın mağduru olur. 300-400 liranın nesine mağdur olunacak allasen? ilk gün bile bozsa taban olmadan satma şansı doğuyor. 10 hesaptan almasınlar eşitleri bir zahmet. milyoner olacağız hevesiyle yüklü alım yapıp işler yolunda gitmeyince hisse mağduru diye öne çıkanlara hiç acımıyorum ben. alcar'mış, fmizp'miş. %400 kazanırken iyi. kimse zorla cebinden almıyor parayı bu insanların. ağlayandan korkacaksın, onu gördük yaşadık zaten ülkecek son 20 yıldır.