Sayfa 3/388 ÝlkÝlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 3098 madde; 17 - 24 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

1.  Alýntý Originally Posted by Kar_Adam Yazýyý Oku
    Bu þirketin Anasý ( Odaþ) 3.35 TL iken, Danasýna ( çan ) 3.90 TL istiyorlar..
    Burda bir gariplikler yokmu.?..
    ona bakarsan koç holding 18.18,ford 185 lira,ttrak 214,otkar 350 lira...
    psikolojinizin kaldýramayacaðý pozisyonlar açmayýn...en güzel pozisyon gece yatakta rahatça uyuduðununuz pozisyondur...

2. defter deðerinin biraz üzerinde diyorum sen iskonto yüzde kaç diyorsun))

Alýntý Originally Posted by Kar_Adam Yazýyý Oku
    Bu þirketin Anasý ( Odaþ) 3.35 TL iken, Danasýna ( çan ) 3.90 TL istiyorlar..
    Burda bir gariplikler yokmu.?..
    Ayný gariplikler Naten, ile esen arasýnda da var. Ýleride bugünleri anormal halka arzlarýn yapýldýðý kim ne arz etse deli gibi talep geldiði günler olarak hatýrlayacaðýz. Ama nereye kadar? Bu arzlar sonrasý tavan serileri sonrasý alanlar da büyük maðduriyetler yaþayacaklar. Elbet biri kral çýplak diyecektir.
    Yazdýklarým kesinlikle yatýrým tavsiyesi degildir..Sadece kendi kiþisel görüþlerimdir...

Borsada mantýklý deðerleme kalmadý.bi ara bedelli açýklayan þirketlere raðbet vardý kent gýda ile baþladý sonra orda iþ bitti.
    Þimdi ise arzlarda anormal deðerlemeler olmaya baþladý 1ayda 7 kat primi izah etmek mümkün deðildir.
    Bu nedenle dikkatli olmakta fayda vardýr fazla tamahkar olmamak lazým büyük arzlarda dikkat etmek gerekir.

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Son aylarda Bedelli sermaye artýrýmý yapan þirket hisselerinde balon patlamaya baþladý..Taban taban gider oldu..En son örnek Ýzmir Demir Çelik kaðýdý oldu.Hatta bir hissedarýn intihar ettigi haberleri duyuldu...
    Yakýn zamanda,Yeni Halka arzlarda oluþan balon fiyatlama da çok sürmez ve patlar....
    Sýrf hisse fiyatý tavan tavan gitsin diye, millete numunelik gibi 20-30 lot kaðýt veriyorlar..
    Halka arza aracýlýk eden firmalarýn þeytanlýklari olarak görüyorum ben bu iþleri..

6. bunun hisse kodu ne çan s2 falanmý?

7. Cante diye biliyorum
     Alýntý Originally Posted by bitpire Yazýyý Oku
    bunun hisse kodu ne çan s2 falanmý?

20.04.2021 14:34:17

çan2 termik/altay: Uzun vadeli bir proje kredimiz var - bloomberg ht

çan2 termik/altay: Halka arzla büyüme hedefi olmayan sabit getirili þirket olacaðýz- bloomberg ht

çan2 termik/altay: Halka arz ile net borcu daha fazla düþürmek istiyoruz- bloomberg ht

Sayfa 3/388 ÝlkÝlk 123451353103 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •