Sayfa 4/388 ÝlkÝlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 3098 madde; 25 - 32 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

1. yapýkredi'de göremedim ben henüz.

2. ODAS nedeniyle bu arza çok tepki var ancak patron satýþý var ise, buradan en az %50 kaldýrmak isteyeceklerini, öyle hemen 1-2 günde bozmayacaðýný düþünüyorum. 5. gün tavaný %60. o gün bozar en erken diye düþünüyorum. adamlar ilk gün tavanýndan kar alýp çýksa %10 ile mi borç kapatacak?

hisseye aþýk olmayýn sözünü hatýrlatarak, duygusal davranýlmamasý gerektiðini, bu yönden bakýnca sýfýr kar vereceði hipotezinin saçma olduðunu düþünüyorum. ha, oransal olsaydý aydem gibi katýlmazdým, ayrý. bioen'i tutacaðým mesela, bunu bozduðum yerde sýfýrlarým.

3. Ayrýca twitter'de 100 TL düþeceðini yazan kiþiler Galata'da 500 TL düþmesinin sebebini gözardý mý ediyorlar yoksa adam mý elemeye çalýþýyorlar? iyi niyetli görmüyorum. Kimi büyük bankalarýn yokluðu buna neden olmuþtu ve cante'de de yoklar. daha kolay giriþ yapýlýyor olsa da bu eksik bankalarda hesabý olanlarýn eleneceðini düþünürseniz yine en az 400 TL kiþi baþý düþer diye tahmin ediyorum zira eþitlerde 300 altýný görmedik son aylarda zaten.

400 verse neyin kaybý korkusuyla protesto ediliyor allah aþkýna? ODAS taban taban gitmeseydi ÇEVRE KÝRLÝLÝÐÝ nedeniyle protestolar olacak mýydý acaba? yok borç kapatýyormuþ da. borsada borçlu þirketler tavan tavan giderken hiç elleri çekilmiyor ama? millet %20 kazansa kiþi baþý 100 lira için mi el etek çekin deniyor, býrakýn biraz zarar kapatsýnlar. 4 milyar TL kar getiren Froto'nun, ismen'in durumu ortada. þu an ne yabancý fona ne emtiaya girilebiliyor, geçen ay kaçtý o tren. kar edilebilecek tek alan arzlar ve buna katýlmayýn diyenin sunduðu bir alternatif yokken iyi niyetli görmüyorum bu çýkýþlarý. karný tok adamlarýn hezeyaný. çýkýþ yapacaksanýz çevreyi korumak adýna dýrdýr edin. kimsenin umurunda deðil.

arz furyasýný bitirmeye en yakýn el ise SPK. üçer üçer onay verip eþzamanlý tavan bozmalarýna bayrak sallýyor, hatalý emirlere de müsaade gösterip. TRILC o dönem tek arz oluþunun meyvesini topladý. BÝOEN'de göreceðiz, üçlü çýkýþa raðmen kendini katlamayý baþarabilecek mi? Gerçi iki yüze yakýn arz baþvurusu var deniyor, baþkanýn da yeni deðiþtiði ve bu konularda hýzlý olduðu bilgisi düþünülürse hafta baþýna bu sayýlar da normal. bakalým, hep birlikte göreceðiz.

4.  Alýntý Originally Posted by debo Yazýyý Oku
    yapýkredi'de göremedim ben henüz.
    Þu an YapýKredi cep uygulamasýnda görebiliyorum ben.

5. Halka arza katýlan aracý kurum ve bankalarýn listesini bulamadým. Bilen paylaþabilir mi?

6.  Alýntý Originally Posted by bgtr Yazýyý Oku
    Halka arza katýlan aracý kurum ve bankalarýn listesini bulamadým. Bilen paylaþabilir mi?
    https://www.can2termik.com.tr/upload...1622494161.pdf
    sayfa 134 ve sonrasý

7. Ýþbankasý yine yok anlaþýlan

8.  Alýntý Originally Posted by loyloy Yazýyý Oku
    Teþekkürler Garanti ve Ýþ yatýrým/bankasý yok.

Sayfa 4/388 ÝlkÝlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •