Sayfa 212/405 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon
Arama sonucu : 3239 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by fatihsrky Yazıyı Oku
    Çok güzel anlattın. Hayeller bu söylediklerin, gerçeklerse yaptığı hareketler. Zaten yazdıklarını hepimiz biliyor ve avunuyoruz. Umudumuz ordada bir ters köşe olmamak. Sabırla bekliyoruz. Zaten bu yıl çöp oldu. 2022 hatta ben 2023 bile beklemeyi düşünüyorum. Ömür yeter ölmezde yaşarsak. Nasiptede varsa şayet. Ana trendi bir yakalasak ondan sonrası Allah kerim. Seçimden önce çıkarım. Seçimde papuç çok pahalı. Neler gidip gelecek az çok belli. Piyasalar değişime hazırmı bilinmez. Elde nakit yada altın tutmak daha avantajlı.
    Haklısınız yaşanan süreçte hayal kırıklığından öte gitmedi, bunun gibi çok hisse var... TEKFEN bakın 3 sene önce 28 tl den düştü halen doğrulmadı, döviz zengini bir firma...
     Alıntı Originally Posted by habala Yazıyı Oku
    Sayın Foton anlattıklarının çok güzel ve burdaki herkes bu beklenti biliyor bu yaptıkları son hareket de ya milleti dökmek istediler veya işler sizin anlattiginiz gibi gitmiyor.

ASUS_X00TD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bunlar biraz fırıldak bir gurup, spekte kendilerinden muhtemelen... anlaşmalı hareket etmekteler... PS içiin tam 5 yılı aşkındır bu hissedeyim... temmuz başı açılacaktı eylüle ertelendi eywallah, eylül gelmekte bakalım bir kap falan gönderecekler mi? yoksa yılan hikayesine mi dönecek , hayırlısı Allahtan

Ben de bölünmeden önce aldım hala bekliyorum bakalım Allah utandırmasın inşallah
     Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    Haklısınız yaşanan süreçte hayal kırıklığından öte gitmedi, bunun gibi çok hisse var... TEKFEN bakın 3 sene önce 28 tl den düştü halen doğrulmadı, döviz zengini bir firma...

Bunlar biraz fırıldak bir gurup, spekte kendilerinden muhtemelen... anlaşmalı hareket etmekteler... PS içiin tam 5 yılı aşkındır bu hissedeyim... temmuz başı açılacaktı eylüle ertelendi eywallah, eylül gelmekte bakalım bir kap falan gönderecekler mi? yoksa yılan hikayesine mi dönecek , hayırlısı Allahtan
    ASUS_X00TD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Şirket rüştünü ispat etmişti. Uzun vadede şirket ayakta durabilecek mi? Büyük patronlardan sonra şirket patinaj yapıyor ve kısa vadede trade hissesi oldu. Bu durumdan mennun olanlar belli. Patronlar ve tahta yapıcılar ky yi hepten ezdi geçtiler. Bist100 de Koç hisseleri ky yi hiç bir zaman üzmedi. Yatırım sa hedef Koç hisseleri olmalıdır. Saygılar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,978
     Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Ters köşe olacak bir durum yok bence. Yatırım biraz gecikse de yakında faaliyete geçer. 2023 e kadar bekleyebilene sorun yok zaten. Alkim gibi şirketimiz olsun, ben rahatım.
    Alkim BES imiz
    Burdan emekli olacagim
    Koralara her yil hesabima temettümü yollayacak buyrun DVK
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

5.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Alkim BES imiz
    Burdan emekli olacagim
    Koralara her yil hesabima temettümü yollayacak buyrun DVK
    Aynı görüşteyim sn Dvk, 2021 yatırım ve borç ödemesiyle geçti seneye bahaneleri kalmayacak...

6. https://www.youtube.com/watch?v=DIfK...5%9F%C4%B1mlar

2010 ağustosundan bu güne % 2093 getiri...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,978
     Alıntı Originally Posted by DRİZM Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/watch?v=DIfK...5%9F%C4%B1mlar

2010 ağustosundan bu güne % 2093 getiri...
    Paylasim icin tesekkürlar
    iyi huylu borc en çok bunu beğendim ,
    @bawer izleyi ver
    P.S. katmamis isin isine yukarda sn Fotonun analizi eklerse tam olurdu..
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

8.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Paylasim icin tesekkürlar
    iyi huylu borc en çok bunu beğendim ,
    @bawer izleyi ver
    P.S. katmamis isin isine yukarda sn Fotonun analizi eklerse tam olurdu..
    P.S. mağduruyum. Kefenimizle çıktık bu yola.
    Haftaya Eylül ayına giriyoruz, bakalım şapkadan daha neler çıkacak.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 212/405 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •