Sayfa 523/1002 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 4,177 - 4,184 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1.  Alıntı Originally Posted by bgtr Yazıyı Oku
    Her seferinde bu hafta toplar bu ay düzelir diye bekledim. Alternatif maliyet arttı gitti maliyeti artık başka yerden çıkarmaya çalışacağım. %50 RPD %50 ZDZ yapayım diyorum ben girince fonlar dönüyor IPB ye girmeden önce haftalık aylık 3 aylık 6 aylık çok iyi getiriler vardı ben girdim fon fetret devrine girdi. 100 günde %1,5 getiri nedir ya portföyü %100 ters repo yapsan 3 katını kazanırsın sizin yönettiğiniz portföye bir daha hayatta getirileri iyileşse bile İstanbul portföy ile işim olmaz.

RPD ve ZDZ ye ne diyorsunuz yarın girilir mi yoksa 23 eylüle kadar PPZ de beklesek daha mi iyi olur?
    1.jpg

bence fazla yükseldi 1 günde iyi olmadı RPD için. düşüşü gelir kesin.

2.  Alıntı Originally Posted by bgtr Yazıyı Oku
    Her seferinde bu hafta toplar bu ay düzelir diye bekledim. Alternatif maliyet arttı gitti maliyeti artık başka yerden çıkarmaya çalışacağım. %50 RPD %50 ZDZ yapayım diyorum ben girince fonlar dönüyor IPB ye girmeden önce haftalık aylık 3 aylık 6 aylık çok iyi getiriler vardı ben girdim fon fetret devrine girdi. 100 günde %1,5 getiri nedir ya portföyü %100 ters repo yapsan 3 katını kazanırsın sizin yönettiğiniz portföye bir daha hayatta getirileri iyileşse bile İstanbul portföy ile işim olmaz.

RPD ve ZDZ ye ne diyorsunuz yarın girilir mi yoksa 23 eylüle kadar PPZ de beklesek daha mi iyi olur?
    aslında benim ayı piyasası bitişi ve boğa piyasası başlangıçları dışında borsadan uzak durmak prensibimdir. rpd dememin tek sebebi türevdeki müthiş başarıları. zdz alırsan ipb'deki hüsranı bir daha yaşama ihtimaline girmiş olursun. madem risk iştahın var al hepsiyle rpd. ben de alabilirim her gün %10 kademeli bakalım. tabi trendi aşağı kıran bir hareket gördüğün ilk gün stop olmak şartıyla. öyle her fonla yüz gün nişanlanırsan olmaz. kısmet değilmiş deyip ekmeği başkalarına bırakmayı bileceksin.

3.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Dün bahsettiğim işcepten ppz vb fon alıp satamama durumu çözülmüş, bugün talimat kabul ediyor...
    Şimdi siz böyle yazınca........

Dün internet bankacılığından fon için satış vermiştim. Paranın bugün hesaba geçmesi gerekiyordu. Saat 14.00 civarında bir mesaj geldi. Elimizde olmayan sebeplarle fon satışınız gerçekleşmemitir.Satış bugün yapılıp yarın hesaba geçecek bir gün gecikmeli olarak.Bu durumun is cep ile bir alakası olduğunu sanmıyorum. Tahminim sistemde bir hata olmuş. Ceremesini yatırımcı çekiyor. iyi şanslar.

Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    aslında benim ayı piyasası bitişi ve boğa piyasası başlangıçları dışında borsadan uzak durmak prensibimdir. rpd dememin tek sebebi türevdeki müthiş başarıları. zdz alırsan ipb'deki hüsranı bir daha yaşama ihtimaline girmiş olursun. madem risk iştahın var al hepsiyle rpd. ben de alabilirim her gün %10 kademeli bakalım. tabi trendi aşağı kıran bir hareket gördüğün ilk gün stop olmak şartıyla. öyle her fonla yüz gün nişanlanırsan olmaz. kısmet değilmiş deyip ekmeği başkalarına bırakmayı bileceksin.
    Katolik nikahına ben de karşıyım.
    Fon çozuttu mu vur gitsin.
    En kötü PPZ yaparsın.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

5.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Arkadaşlar sabahtan beri işcepten ppz (azimut para piyasası fonu) satış talimatı vermeye çalışıyorum, teknik neden deyip kabul etmiyor, denem için bir miktar alım talimatı vereyeim dedim onu da kabul etmedi.

Diğer fonların alım satımını kabul ediyor. PPZ fonunda işcepte aynı sorunu yaşayan başka arkadaş varmı acaba?
     Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Şimdi siz böyle yazınca........

Dün internet bankacılığından fon için satış vermiştim. Paranın bugün hesaba geçmesi gerekiyordu. Saat 14.00 civarında bir mesaj geldi. Elimizde olmayan sebeplarle fon satışınız gerçekleşmemitir.Satış bugün yapılıp yarın hesaba geçecek bir gün gecikmeli olarak.Bu durumun is cep ile bir alakası olduğunu sanmıyorum. Tahminim sistemde bir hata olmuş. Ceremesini yatırımcı çekiyor. iyi şanslar.
    kredi kartı ödemesi son günde fon bozulduğunda elimizde olmayan sebep deyip bizden gecikme faizi almayacaklar mı?
    BDDK'ya şikayet etmek gerek sonuçta muhattap banka TEFAS değil komisyon almasını biliyor...
    Son düzenleme : Sarıların Sülo; 14-09-2021 saat: 18:19. Sebep: QUOTE

6. Son dagilimlara gore bazi fonlarin hisse kisimlarinin saat 18 itibariyle tahmini getirileri;

GBC +0.60
    AOY +0.33
    TGR +0.26
    RPD -0.33
    IPB -0.35
    TGE -0.40

Dun GBC deki Gdxj etfsi %3 civari arti kapatti. Ayrica bir gumus etf si de ayni sekilde. Bugune yansimadi bakalim yarina yansiyacak mi ?

7.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Son dagilimlara gore bazi fonlarin hisse kisimlarinin saat 18 itibariyle tahmini getirileri;

GBC +0.60
    AOY +0.33
    TGR +0.26
    RPD -0.33
    IPB -0.35
    TGE -0.40

Dun GBC deki Gdxj etfsi %3 civari arti kapatti. Ayrica bir gumus etf si de ayni sekilde. Bugune yansimadi bakalim yarina yansiyacak mi ?
    EIB de kendi çapında güzel getirmiş +0.30

8.  Alıntı Originally Posted by Market Soul Yazıyı Oku
    Bravo dostum.
    Ben bunu akıl edemedim.
    En iyi çözüm bence.
    ya kusura bakma. ben sabahki mesajını gerçekten primatın neolduğunu bilmeyerek cevap verdim. yanlış anlama.

Sayfa 523/1002 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •