Sayfa 67/1003 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 529 - 536 arası.

Konu: Viop XXXVI

1. Mevcut durumda RTE nin yapacağını şöyle tahmin ediyorum. Enflasyon, kur, faiz ikinci planda. İlk etapta çalışan ve emekli tüm kesin iyi zam alacak. Dağıtılan kredilerin geri dönüşümünde sıkıntı var. Bunu kamu bankaları ile yeniden yapılandırılması ile düzenlenecek sorunlu krediler kamu bankaları tarafından satın alınacak. Üretim kesme enerji ve prim desteği verilecek. İthalat kısmen azalır. Bu döngü ile bol para ile o çöpe dönecek krediler yeniden canlanıp geri dönecek. MTV ve benzin mazotta fiyat artışı fazla olacak üretim ve ulaşım kesimine bu konuda iade yapılır. Kamu makam aracında sınırlama getirilir. Sadece valiye bir adet oda eski model. diğer tüm araçları satarım. MV haberleşme ve binek araçları mazot ve benzinde kısıtlama getiririm. Köyler ve Uzak mahalleler hariç muhtarlık ve imamlık kalkar. Kaçak elektrik sigara petrol vs cezası ağırlaştırılmış olur. Bunlar bu durumda yapılacak düzenlemeler bana göre başka türlü bu durumdan çıkılamaz

2.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Mevcut durumda RTE nin yapacağını şöyle tahmin ediyorum. Enflasyon, kur, faiz ikinci planda. İlk etapta çalışan ve emekli tüm kesin iyi zam alacak. Dağıtılan kredilerin geri dönüşümünde sıkıntı var. Bunu kamu bankaları ile yeniden yapılandırılması ile düzenlenecek sorunlu krediler kamu bankaları tarafından satın alınacak. Üretim kesme enerji ve prim desteği verilecek. İthalat kısmen azalır. Bu döngü ile bol para ile o çöpe dönecek krediler yeniden canlanıp geri dönecek. MTV ve benzin mazotta fiyat artışı fazla olacak üretim ve ulaşım kesimine bu konuda iade yapılır. Kamu makam aracında sınırlama getirilir. Sadece valiye bir adet oda eski model. diğer tüm araçları satarım. MV haberleşme ve binek araçları mazot ve benzinde kısıtlama getiririm. Köyler ve Uzak mahalleler hariç muhtarlık ve imamlık kalkar. Kaçak elektrik sigara petrol vs cezası ağırlaştırılmış olur. Bunlar bu durumda yapılacak düzenlemeler bana göre başka türlü bu durumdan çıkılamaz
    Hangi zamdan bahsediyorsun ayasofya hocam. Yaptilarya memura emekliye zam. Bitti o iş. Asgari ücrette 2850×1.17=3350 lira olur ağam cebimden vermediği içinde 150 lira da ağam ekler 3500. Hocam onların ne verdiği onemli degil asgari ücret icin daha az paraya insan çalıştırıyorlar. Maaş kartlarını topluyorlar çalışanların maaş yatar yatmaz gidip üstündeki fazlaliligi çekiyorlar.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,935
     Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku
    https://tr.sputniknews.com/20211023/...050109331.html

"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 10 büyükelçiliğin Kavala açıklamasıyla ilgili olarak "Bu 10 tane büyükelçinin istenmeyen adam ilan edilmelerini bir an önce halledeceksiniz' dedim" ifadelerini kullandı."

Hem siyasi hem de ekonomik sonuçları olur.Acaba danışmanları Cumhurbaşkanı'na anlatmadı mı?

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bence birkaç güne döner sözünden. Rahip olayı gibi olur...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

hesap etmediginiz nokta bunlar once esegi kaybettirirler sonra bulurlar..ellerinde cok para var badem spor dediklerimizin dolari indirende cikaranda bunlar...dolari 7 cekmek zor degildir kaynagi belirsiz paralar girmeye gorsun..20 yillik iktidar kara delik gibi gelen parayi yuttu simdiye kadar bundan sonra o yutulanlarin cikma zamani diye dusunuyorum..iktidar degisimine izin verileceg8 dusunmuyorum ne yapar ederler o kayip essegi bulur gwtirirler bizi sevindirirler

5. 200 baz puan indirim kesmedi.
    Demek kriz isteniyor belkide
     Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku
    https://tr.sputniknews.com/20211023/...050109331.html

"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 10 büyükelçiliğin Kavala açıklamasıyla ilgili olarak "Bu 10 tane büyükelçinin istenmeyen adam ilan edilmelerini bir an önce halledeceksiniz' dedim" ifadelerini kullandı."

Hem siyasi hem de ekonomik sonuçları olur.Acaba danışmanları Cumhurbaşkanı'na anlatmadı mı?

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by yemekci Yazıyı Oku
    200 baz puan indirim kesmedi.
    Demek kriz isteniyor belkide

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tribünlere oynar işte.

Malum yerde çökmüş sosyalist kominist sistemin romantizini hayal eden
    Kendi içinde bağımsızlık rüyaları gören ulusalçılar...
    Dış dünya ile bağını koparmış orta çağ din zihniyetine sahip insanlar
    Aynı yerde danışman...

Sonuç.....

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    benzine 44 krş güncelleme (zam değil zam yok zam diye bişey yok fiyat güncellemesi var) geliyormuş pazartesi gecesinden itibaren...öyle yazıyor kuşlu sitede...

yandaş medya haberi şu şekilde verir mi acaba?

hükümetten spora büyük destek

Sayfa 67/1003 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •