Sayfa 244/339 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294 ... SonSon
Arama sonucu : 2712 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

1.  Alıntı Originally Posted by erdgass Yazıyı Oku
    Açelik, Şişecam, Coca Cola gibi birçok ülkede faaliyeti olan küresel şirketler bilanço açıklıyor bu adamların 1 tane atölyesi var son güne kadar bilançoyu açıklayamıyor sizin açıklayacağınız bilançoyu..

Bu arada hissenin çok dansöz bir speği var sabahtan akşama kadar kıvırtmaktan yorulmuyor.
    Niye geç açıklaması bir sıkıntı mı, sarkuysan da mesela ya son gün yada sondan bir önceki gün açıklar hem salı akşamına kadar vakti var daha, benim portföyümdeki 3 hisse açıklamadı henüz.

Ayrıca bir hisse çok kıvırıyor ise bir karın ağrısı vardır, ve genelde o karın ağrısı belli bir hareketin başlangıcı ile ilgilidir. Hareketin yönüne yorum yapmak yersiz olur. Ama ben yukarı olmasını bekleyenlerdenim ki hala burdayım, ha birde güzel kıvırıyor ondan burdayım.

2.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Niye geç açıklaması bir sıkıntı mı,.

Sıkıntı tabi, erken teşhis hayat kurtarır diyelim ki bir hasta var ve sancısı var, kıvranıp duruyor ne yapmak lazım hemen MR tomografi falan sıkıntısını anlar ona göre tedavi yoluna gidilir. Bilanço da böyle önemli ne kadar erken açıklanırsa bu arkadaşın sancısının sebebi nedir durumu anlar ona göre hareket ederiz.

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Yaprak dökümü olacak ki yükseliş olsun.
    Birileri dökerken birileri de toplar.
    Bu işin.doğası böyle.
    Döke döke gidiyor.
    Dökülenler bir gün fena pişman olacak diye düşünüyorum

4.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Döke döke gidiyor.
    Dökülenler bir gün fena pişman olacak diye düşünüyorum
    Evet bakınız 14.2 geçilmez izlenimi oluştu ve asıl dökülenler bu fiyatlarda dökülecektir çünkü buradan döner izlenimi yaratıldı, mesela dün nerdeyse akşama kadar 13.5-13.6 arasında oyalandı kimseden kayda değer mal alamamış, ama 14.2 lerde yarım saatte iyi mal dökülmüş. Ha belki yine döner ama birgün dönmeyecek

5. Zirve yenilemesine bugün 20 kuruş kalmıştı, hiç heyecan yapmadınız ortaklar sıkıştığı marjdan çıktı, kapanışta fena olmadı birde bilanço iyi gelirse bir zirve yenileriz artık,

6. Şöyle bir 10 milyon üstü çeyreklik kar gelse ne güzel olur

7. Assolist en son aciklayacak heralde )

Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Hayal kırıklığı.

Sayfa 244/339 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •