Sayfa 637/670 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647 ... SonSon
Arama sonucu : 5360 madde; 5,089 - 5,096 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Özellikle bu puslu havada sağlam şirketlere yatırım yapmak en doğrusudur.
    Bu belirsizlikler elbete bitecek ben ne badireler görmüşüm.
    2001'de borsa 16binden 8 bine düştü bir haftada.
    Dolar 600 binden 1milyon altıyüz elliye çıktı faizler had dafhaya çıktı ve sonucta onuda atlattık ve akabinde borsa 20 bini aştı aynı yıl.
    Üzmeyin kendinizi Rabbimin izniyle bir sene sonra hissemizin fiyatlaması doları çok geride bırakacaktır.
    Y.t d

2.  Alıntı Originally Posted by Şakir deniz Yazıyı Oku
    Özellikle bu puslu havada sağlam şirketlere yatırım yapmak en doğrusudur.
    Bu belirsizlikler elbete bitecek ben ne badireler görmüşüm.
    2001'de borsa 16binden 8 bine düştü bir haftada.
    Dolar 600 binden 1milyon altıyüz elliye çıktı faizler had dafhaya çıktı ve sonucta onuda atlattık ve akabinde borsa 20 bini aştı aynı yıl.
    Üzmeyin kendinizi Rabbimin izniyle bir sene sonra hissemizin fiyatlaması doları çok geride bırakacaktır.
    Y.t d
    Dediklerinize katılmakla beraber, tahtacı kardeşim artık oyuna müdahale olsun böyle olmaz. biz altını sattık servet'e yatırım yaptık güvendik.
    Euro 20 TL'yi aştı belki 25 olacaktır.

3. Piyasanın stabil olması ile satış haberinin yakında düşeceğine inanıyorum...

4. Uzunca bir aradan sonra herkese selamlar,
    Öncelikle arayan soran mesaj atan halimizi soran herkese çok teşekkür ederim.

ameliyatimizi olduk,taburcu olduk...simdi evde dinlenme ve ardından patoloji sonucuna göre ocak ortasından itibaren Radyoterapi tedavisi alarak devam edecegiz..

Biraz biraz bakmaya basladim.
    "Amca" hisseyi baya yalnız bırakmış gene.. Birazcık matematik biliyor ve hafıza kaybi yasamadiysa bu hissenin zirvesinin 16 euro olduğunuda hatirlamasi gerekir...

Alıntı Originally Posted by SESA Yazıyı Oku
    Parayı kazanır kaybederiz hepsi gelir geçer. Sayın HEG kardeşimizin kıymetli eşine acil şifalar diliyorum. Rabbim tez vakitte sağlık ve huzurlarini daim kılsın.
    .

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Mekanın sahibi gelmiş, hosgelmis...😊😊😊
    Rabbim sağlık, huzur afiyet versin. Amcayada paylaşma sevki nasip etsin...

Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Uzunca bir aradan sonra herkese selamlar,
    Öncelikle arayan soran mesaj atan halimizi soran herkese çok teşekkür ederim.

ameliyatimizi olduk,taburcu olduk...simdi evde dinlenme ve ardından patoloji sonucuna göre ocak ortasından itibaren Radyoterapi tedavisi alarak devam edecegiz..

Biraz biraz bakmaya basladim.
    "Amca" hisseyi baya yalnız bırakmış gene.. Birazcık matematik biliyor ve hafıza kaybi yasamadiysa bu hissenin zirvesinin 16 euro olduğunuda hatirlamasi gerekir...

.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Gecmiş olsun üstad Rabbim sifalar versin..

7. Avni bey nihayet kesenin ağzını açtı.
    Artık yıkıcı baskı olacağını sanmıyorum.
    Y.t.d

8.  Alıntı Originally Posted by Şakir deniz Yazıyı Oku
    Avni bey nihayet kesenin ağzını açtı.
    Artık yıkıcı baskı olacağını sanmıyorum.
    Y.t.d
    Şakir Bey baya sert bir borsa dışı satış , psikolojiye oynuyor daha cok . ben bile satıyorum şirket sahibi olarak diyor.

Sayfa 637/670 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •