Sayfa 61/1002 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 481 - 488 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Bu konuda çok farklı bilgiler var. Bu yeni hesaptan Tl de olanlar da yararlanabileceği söyleniyor. Bilgiler parça parça gelince kafa karışıklığı oluyor.
    Yeni açıklamayla evet onlar da yararlanıyor.
    Ama faizi %14 teklif edecekler deniliyor.
    %14 faizle yatırırmısınız.
    NZH bile %20 yapıyor ki bu dahada artacak bu gidişle.

2.  Alıntı Originally Posted by Corbaciyan Yazıyı Oku
    Sig piyasa hareketleri de olsa piyasa begenmedi bu araci cocuk ölu dogdu

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Öyle görünüyor.

3. Bu yeni hesap türünde uygulama yapan hesap açtıran bir arkadaşımız var mı acaba? Bilgi alsak

4. Bank of America stratejistleri, ABD hisse senetlerine ilginin son zamanlarda arttığını ve tüm müşteri gruplarından girişlerin yükseldiğini belirtti.
    https://www.bloomberght.com/bofa-abd...rtiyor-2295056

ABD'de bir sakatlık olmazsa bu zararlar bir süre sonra dayanak varlıkların yükselişiyle sıfırlanabilir.

Yatıp kalkıp yurt dışı borsalara dua etmek lazım.

5.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Bankaların dolar alış/satış makası azalmış görünüyor. Umaırım hafta başından (P.tesi)itibaren normale döner.
    Hala çok yüksek ziraat te

6.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Kulağı delik bir fon yöneticisi bulursak o dediğiniz olur.
    Böyle bir şeyi tahmin etmek mümkün değil.
    Zaten ne olduğu belli olmayan kur korumalı hesap açıklamasıda bir gecede %25 düşürmezdi dövizi, vatandaş satamadı bile, satan kimdi onu bilemem.
    Yok yani bu kadarını tahmin edememeleri normal de, bu kadar çıkışta fon yöneticileri en azından biraz döviz ve hisse ağırlığını azaltalım bir düzeltme gelebilir diyemedi mi, ben bile kaç kere satış verip iptal ettim, az bir miktar sattım, onların bu konuda daha tedbirli ve öngörülü olması gerekirdi.

Alıntı Originally Posted by Econfin Yazıyı Oku
    Kara çocuk ne yapmak gerek? Kuru bildin helal olsun. Borsayı da bilirsen iyi olur.
    Kardesim yogunum bugun yazamadim
    Yarin da herkese eksi 4-5 er girecek...
    Milleti soymak icin yemin etmisler resmen
    Yabanci fon uzun vadede gunes acacaktir diye dusunerekten full yabanci fondayim ben
    Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    ben şahsım ve özbenliğim ( üçlü salto ) geçen sene 2020 de hatta 2019 da da yazmış olabilirim , bu sene de burada yazdım değil mi ? gırtlak dolusu bmw alır gibi , bir enstrümana boğazına kadar girilmez. Potpori yaparsın , riski dağıtmak için çeşitlendirme , yatırımlarındaki seçkilerde ters korelasyona önem verirsin. Sonracıma Gıdım gıdım margarinlersin düzenli alım yani , kâr hoş tatlı bir yüzdeye geldiğinde de satarsın. İster tek seferde sat, ister kademe kademe , hangisi daha karlı olur diye düşünme çünkü onu bilebilmenin imkanı yok , haaa ben şakkk diye satarım o enstürmanın hepsini belli bir yüzdeyi yakaladım mı. Hele kısa vadede, tam gıdım gıdım alırken bir enstürmanda anormal bir kar artışı olursa gıdımlamayı derhal keser , şakk diye o enstürmanı satarım. Sonra tekrar gıdım gıdım almaya başlarsın , para senin akıl senin, yol senin , fırsat senin , ne olacak ki. Böyle yaparsan % 30 döviz düşünce fazla hırpalanmaz portföyün , kertiğin overall un gene kendini toparlar kısa zamanda... Esas önemli olan hırs yapmayacaksın , aşırı çaba da ters tepki yapar. Hırs yaptın mı kısa vadede iyi para kazanmak için risk yönetiminde kesin hata yaparsın.
    Hamza senin bu mesajından şunu anlıyorum. Evet dolar düştü ama ben karlı fonlarımı sattım. Yine de fonum var ama Portföyümün hatırı sayılır bir kısmı nakit. Düne kadar yükselen piyasada bile fonlara uzaktan baktım. İleride gıdım gıdım alırım diye düşündüm. Güzel taktik doğrusu.

Sayfa 61/1002 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •