Sayfa 640/670 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650 ... SonSon
Arama sonucu : 5360 madde; 5,113 - 5,120 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Yanlış hatırlamıyorsam daha önceki satıştan öncede düşük fiyatlı bir satış işlemi olmuştu servete aynı tarz bir işlem olmuş kizilbuke...

2. Sn Sesa desiğiniz gibi bir önceki satıştan hemen önce bu tarz bir satış olmuş ise sürec bir öncesiyle çok benzer ilerliyor demektir diye düşünüyorum.

3. İnşallah olumludur elimizde patlamaz

4.  Alıntı Originally Posted by winwin Yazıyı Oku
    Sn Sesa desiğiniz gibi bir önceki satıştan hemen önce bu tarz bir satış olmuş ise sürec bir öncesiyle çok benzer ilerliyor demektir diye düşünüyorum.
    O dönemde ucuza alan servet idi tek fark 😊😊 her halükarda satışın eli kulaginda tahminim 300 milyon eurolarda satış olur 250 milyon Euro servete yazar. Umut fakirin ekmeğidir😀😀😀

5. Kısa bir süre önce 26 milyon Euro toplam bedelle aldıkları hisselerin tamamını takribi 32 milyon Euro'ya satmış oldu .yanılmıyorsam kendinden %4 de satıp onun içinde 4 milyon euro toplamda 36 milyon Euro'ya sattı .işin özünde servetin sattığı bir hisse yok ortakların servete verdiği ucuz mali tekrar satış öncesi kizilbuke devrettiler. Hemde azda olsa kar ile. Servetin elindeki oran nerde ise önceki satış ile aynı.

6. Ben oyunu çözdüm servetin 2019 ortaklık payı %74 idi ve yine aynı rakama oturdu.
    Bunun dışında tüm alışveriş formalitedir.
    Şimdi satılacak kalan kısım tümü servete ait oldu.
    Y.t.d

7. Pazartesi bilançoda olduğu gibi döküleni alırlar akabinde de yolculuk başlar inşallah. işin özünde Servet için önceki satış ile bugün arasında değişen bir durum yok.

8. Merhaba arkadaşlar ben yeni katılıyorum serveti 5 aydır takip ediyorum,Twitter de biri yüzde yirmilik payın 10 milyon Euro ya satıldığını söylemiş.doğrumu acaba.

Sayfa 640/670 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •