Sayfa 758/987 İlkİlk ... 258658708748756757758759760768808858 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 6,057 - 6,064 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

1.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Mekan kapalı mıydı..
    Arkadaşda aksırık öksürük bitkinlik hafif ateş gibi belirtiler var mıydı..
    Ne kadar süre ile beraberdiniz..
    Aranızdaki mesafe ne kadar dı..Burun buruna mıydınız..

Ortalama 3-4 gün içinde belirtilerin çıkması lazım..
    Bence sizde hiç bişi çıkmayacak ama..
    satırbaks kapalı hiç belirtisi yok hala yok onda bişi. 4 aşılı pozitif.

Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    geçmiş olsun...

saat değilde, birkaç gün sonra olabilir....
    tabii, uzak durduysanız az virüs ve bağışıklığınız yüksekse negatif de olabilirsiniz....
    teşekkürler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    20 yılda ülkeyi o kadar şaha kaldırdılar ki,(!) Yılbaşı hediyyesi olarak Maliye Bakanlığı , Aracı kurumdan gelen telefon ile öğrendim ki hisse senetlerime E- Haciz koymuş.Borcun içeriğini görmek ,hacze itiraz ve taksitlendireyim diye Vergi dairesine gittim..Ne mümkün.!?
    Dedikleri;hacize konu borcu Şakkadanak ödeyeceksin.!
    Kalanlarına da faiz ekleyip,% 20 sini de peşin verip ,taksit yaparız..Aksi takdirde banka /yatırım hesaplarında para edecek ne bulursak Şakkadanak haciz koyup alırız..!
    Sinirlerim bozuldu..
    Oradaki memura söyledim, gücünüz bbenim gibi gariban vatandaşa yetiyor, işinize gelince şirketlerin vergi borcunu tek kalemde siliyorsunuz..!
    Sonuç:Hisse senetlerim zararına satıldı,maliyenin hesabına para aktarıldı..
    .

3. Sayın fan;
    Virüsün bulaşma olasılığını kimse tam olarak bilemez. Kendiniz iyi hissetmiyorsanız veya içinizde en ufak kuşku varsa test yaptırmanızı öneriyorum. Karar sizin tabii ki.
    Saygılar..

4.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    20 yılda ülkeyi o kadar şaha kaldırdılar ki,(!) Yılbaşı hediyyesi olarak Maliye Bakanlığı , Aracı kurumdan gelen telefon ile öğrendim ki hisse senetlerime E- Haciz koymuş.Borcun içeriğini görmek ,hacze itiraz ve taksitlendireyim diye Vergi dairesine gittim..Ne mümkün.!?
    Dedikleri;hacize konu borcu Şakkadanak ödeyeceksin.!
    Kalanlarına da faiz ekleyip,% 20 sini de peşin verip ,taksit yaparız..Aksi takdirde banka /yatırım hesaplarında para edecek ne bulursak Şakkadanak haciz koyup alırız..!
    Sinirlerim bozuldu..
    Oradaki memura söyledim, gücünüz bbenim gibi gariban vatandaşa yetiyor, işinize gelince şirketlerin vergi borcunu tek kalemde siliyorsunuz..!
    Sonuç:Hisse senetlerim zararına satıldı,maliyenin hesabına para aktarıldı..
    .
    icerik neymis ? ne kadardi ki borc?

ben yilda 100 bin tl den fazla vergi oduyorum.200 tl lik bir odemeyi atlamisim diye e haciz geldi hemen kaldirdim.manyak bunlar

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bunu ispat etsinler Türkiyede ilk davayı ben açacağım babam aşıyı olduktan 12 saat sonra kalp krizi geçirdi vefat etti
    Başınız sağolsun.

Biraz detay verebilir misiniz?

Hangi aşıyı oldu? biontech sinovac?

İlk aşıdan sonra mı oldu?

Kalpte ritm bozukluğu var mıydı?

Daha önce emboli atma gibi bir durum olmuş muydu?
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6. 100 baz faiz indirimi bekliyorum.
    Ama piyasa pas geçecek gibi fiyatlıyor.

Pas geçip beraberinde ıslak odun ve hortum devreye sokarlarsa 13,25 seviyelerine geçici bir gerileme olabilir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Ooo çıtı pıtı çinli garılar geliyormuş, çinde kampanya varmış, Türk vatandaşlığı için. Bir ev al vergi no al evrakları tamamla 90 günde tc vatandaşısın
    O işten, Çin komünist partisi üyesi olan kamu görevlileri faydalanır.. Normal vatandaş , zaten ülkesinin dışına zor çıkıyor..

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,024
    Selçuk geçer 200 eksi bekliyorum didi.
    Ama çok mu önemli kaç indirip kaç kaldıracağı, piyasa için şuan önemli olan, iktidar gidecek mi, giderse gelen ne yapacak. G e risi fasa fiso. $ zaten beklenti 20 üstü yıl sonu için.

Sayfa 758/987 İlkİlk ... 258658708748756757758759760768808858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •