Sayfa 66/87 İlkİlk ... 1656646566676876 ... SonSon
Arama sonucu : 696 madde; 521 - 528 arası.

Konu: TURSG - Türkiye Sigorta A.Ş.

Her iyi olumlu haber hisse yukarı çekiliyor ve mal çıkılıyor, gördüğüm bu. Dün KAP a olumlu haber gönderildi birkaç dakika sonra hisse primlendi ve satış yedi tahta. Galiba bu maldan çıkış bir süre daha devam edecek.. 4.54 ün altına inmese bari..
    YTD değildir.

2. Cok güzel bir tespit.
     Alıntı Originally Posted by Bayra35 Yazıyı Oku
    TVF'nin şirket satması gündemdeyken Türkiye Sigorta'ya yabancı bir ortak gelebilir mi acaba? Satılması mümkün olabilir mi?
    Bir de TVF buradaki parayı temettü hariç alamıyorsa eğer mümkün olduğunca yüksek temettü açıklayarak parayı almak istemez mi? Her yıl karının büyük bir yüzdesini dağıtacaksa eğer hisse dikkat çeker ve hisseye talep oluşur.
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

3. ilginc gelismeler olmus hissede. burada kap aciklamasindan bahsedilince acip baktim. sadece ocak 2022 de prim uretimi 1.8 milyar olmus. gecen senenin ayni donemine gore %92 artmis! oyle ki; gecen senenin toplam prim uretimi 11.7 milyar iken bu sene sadece ilk ayda bunun %15 i prim olarak uretilmis. nasil boyle bir artis olmus merak konusu. sezonluk bir durum mu oldu, bir defalik bir police yenileme furyasi mi oldu anlamadim. sadece genel zarar ve kara arac sorumluluk kalemleri ikisi 661 milyon prim farki getirmis fazlalik olarak.

normalde bu bilgileri sigorta birligi sitesinden takip ederdim. orada bile bilgiler guncellenmemisken sirket ozel durum aciklamasi ile bunu bildirmis. Coktandir hareketsiz duran sirketten gelen ilginc hareketler bunlar. hissede hareket filan olmamis. sasirmiyoruz artik. ancak arka planda da bir seyler planlanmaya basladiysa bunu da bilmemizin imkani yok.

bu arada temettu karari ne zaman aciklanacak bilgisi olan var mi acaba ?

4. Bunca eziyet BGC nin malı için ise çok söverim

LYA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu belli ki düşecek, çünkü her olumlu habere koşup gelene mal satıyorlar. Bu anlaşılıyor artık. Asıl merak ettiğim 4.54 destek tutar mı. Hadi burayı göze aldık. Ama ya tutmaz da daha aşağılara gelir mi. Hissiyatim bir rakam var ama oraya gelmez ohha diyorum ama izliyoruz bakalım portföy gün gün eriyor gözümün önünde..

Birçok ky de bu hisseden var. Çok hem de çok. Bunun en büyük sebebi özellikle Tuncay Turşucu'dur. İnanmayan kuşlu sitede, YouTube de yorumlara, soru cevap ve izlenme rakamlarına baksın. Tuncay Turşucu bu işe alet olduysa zaten çıkar bi yerinden.. Bazen bu dünyada bazen ahirete kalırmış bu hesaplar. Bu hisseye kastı bilerek isteyerek bize ky.ye zarar veren varsa dua edelim ki öbür tarafa kalmasın. Allah burda versin cezasını bizde görelim. Artık kim, kimlerse..

7. Bir ay önce 5,70’li seviyeleri görmüştü.
    4,75’de an itibariyle.
    Temettü de dağıtacak büyük ihtimalle.
    Sermaye kadar kar var.
    Çok ucuz kalmış görünüyor.
    Neden acaba?

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bir ay önce 5,70’li seviyeleri görmüştü.
    4,75’de an itibariyle.
    Temettü de dağıtacak büyük ihtimalle.
    Sermaye kadar kar var.
    Çok ucuz kalmış görünüyor.
    Neden acaba?
    Kardeş sebepsiz yere her gün düşüyor. Bunun tahtacısı da yok. KY nin elinde bol miktarda var. Birbirimize kazık atıyoruz her gün

Sayfa 66/87 İlkİlk ... 1656646566676876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •