Sayfa 23/634 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon
Arama sonucu : 5066 madde; 177 - 184 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Frost3577 Yazıyı Oku
    Bilanço akşam kaçta nerden açıklanır arkadaşlar?
    Piyasa kapandıktan sonra KAP'ta yayınlanır.

P.s: Komutan sahalara geri döndü
    Yazdıklarım tamamen kişisel görüşlerim olup yatırım tavsiyesi değildir.

2. Pair oldukça işime yaradı.
    Şimdilik kar al ile çıkıyorum.

Bilanço inşallah güzel gelecektir. Gelecek kar kadar hatta daha fazla nakit akışı da önem arz ediyor.
    Herkese önce sağlık ve huzur sonra bol kazanç dilerim.
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    tabiki gelir....türkiye avrupayı koruyor şuanda...bunun bir bedeli olacak mutlaka...tb2 ler ciddi savaş veriyor ukraynada...bu sadece ukraynanın savunması değil avrupanında savunması..para muslukları bizim için açılacak endeks 2700 civarına gidecek..şuan güvenli liman bist bana göre....kanada ambargoyu kaldırdı...s400 işi kapanacak...f35 ler alabiliriz ama almasak daha iyi...
    ukrayna halkı anladı gerçek dost ülkenin kim olduğunu...avrupada anladı türkiyenin önemini....dolar/tl ilk etapta 10.5-11 tl ikinci etapta 9.5-10 tl görülecektir...fed faiz artırımı yılın son çeyreğine ertelendi bu bile gidişata göre ertelenebilir...putin ukrayna yönetimini değiştirmek için savaş açtı..dünyada rusyaya hem ekonomik savaş hem askeri savaş açtı...rusya ekonomik savaşı kaybetti muhtemelen putin gider..askeri savaşıda tb2 ler olduğu sürece zor kazanır...

4.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    ukrayna halkı anladı gerçek dost ülkenin kim olduğunu...avrupada anladı türkiyenin önemini....dolar/tl ilk etapta 10.5-11 tl ikinci etapta 9.5-10 tl görülecektir...fed faiz artırımı yılın son çeyreğine ertelendi bu bile gidişata göre ertelenebilir...putin ukrayna yönetimini değiştirmek için savaş açtı..dünyada rusyaya hem ekonomik savaş hem askeri savaş açtı...rusya ekonomik savaşı kaybetti muhtemelen putin gider..askeri savaşıda tb2 ler olduğu sürece zor kazanır...
    Sn R-E-X arkadaş, çok iyimsersin.Umarım sen haklı çıkarsın!
    saygılar,

5.  Alıntı Originally Posted by Frost3577 Yazıyı Oku
    Bilanço akşam kaçta nerden açıklanır arkadaşlar?
    19 dan önce olur...da yarın beklenti bitti deyip indirmelerinden korkuyorum sahsen

6.  Alıntı Originally Posted by T a K a Yazıyı Oku
    19 dan önce olur...da yarın beklenti bitti deyip indirmelerinden korkuyorum sahsen
    asıl korkulması gereken ASELS in avlamaya alışkın olduğu ky gürühunun SİHA ların ASELS le alakası olmadığını anlayabilme ihtimali :=)) gerçi düşük ihtimal..

7. Aylar sonra gdim baktım. Rex yine dolar düşecek yazmışım arkadaşım ya. Iyi bir hükümet olsa düşer. Ama bu bakış açısıyla düşmez. Bu bakanla düşmez. 8 TL iken de 5 olacak yazmaisti biri. Bu ülkede dolar düşer ama. Iyi bir bakan ve bağımsız bir mb başkanı ile hızla 8 e iner . Gözlerimin ışıltısına bak ile düşmez.

Alıntı Originally Posted by T a K a Yazıyı Oku
    Katılıyorum her bilançoda sonra böyle olmuştur.

Sayfa 23/634 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •