Sayfa 351/690 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Amatör kümede bir kulüp başkanı futbolculara maaşlı kontrat yapıp maç başına ödeme yapıyormuş. Futbolcu röcon gereği boş kontrata imza attığından kendisinin maaşlı olduğunu bilmeden maç başına maaş alıyormuş, ödemeyi sadece başkan zarf usülü maç sonunda nakit yaparmış aradaki farkı kulüp başkana borçlanırmış, başkan değişimi için seçim olduğunda başkan kulübün bana 50 milyon dolar borcu var dermiş kimse de o borcu başkana ödeyemeyeceğinden adaylığa soyunamazmış. Biz burada boş kontrata imza atan futbolcu oluyoruz
    Boş kontrata imza attık ama istediğinizde başka takıma gidebiliriz feshedip.
    Bu ülkede düzgün kulup başkanlarıda var netekim)

2. 88 de acayip işlemler oluyor bugün.. Sabahtan 88 kaldırıldı birkaç kez ve anında 88 e 500-1.000.000 satış geldi. Şimdi de bariyer koymuşlar ve anında yine 88 e 800-1.000.000 lot arası yazıp siliyorlar ve 3.000.000 civarı sabitliyorlar. Halbuki bugün bayağı ümitlenmiştim sabahtan.. Sırf P....tluğuna yapıyorlar sanırım.YTD

3.  Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    88 de acayip işlemler oluyor bugün.. Sabahtan 88 kaldırıldı birkaç kez ve anında 88 e 500-1.000.000 satış geldi. Şimdi de bariyer koymuşlar ve anında yine 88 e 800-1.000.000 lot arası yazıp siliyorlar ve 3.000.000 civarı sabitliyorlar. Halbuki bugün bayağı ümitlenmiştim sabahtan.. Sırf P....tluğuna yapıyorlar sanırım.YTD
    Bundan sonra %10 altı almak veya %10 yapmadan satmak yok benim için.. Nasılsa bugünkü yükselişten dolayı diğer hisselerde satışa geçip nakite geçtim hallice.. Bekleyeceğim şu ukrayna olayı gidişatına göre..YTD

4. An Miami, 100.000 Lot ile başlamışsınız hayırlı olsun. Ama diğerleri ne anlamadım! Satın çıkın mı demek istiyorsunuz?!! Bir ben akıllıyım mı demek istiyorsunuz? Sonraki yazınızda da “ yüksek maliyetliler adına üzüldüm “yazmışsınız. Gerçekten mi?! Sanmam 0.37 yi göstermez diye tahmin etmem demişsiniz. Allah razı olsun en azından oradan düşmezmiş!! Madem oralara kadar inebileceğin düşünüyordunuz neden bu maliyet ile başladınız?! Benim maliyetim yüksek belli ki benden akıllısın. Ama zaten şirket sahipleri bu kadar acımasızken bir de böyle insanlara tahammül etmek bana çok geliyor. Bu kadar yüksek maliyetli KY beklerken bu yazılanlar abesle iştigaldir. Öngörün olur ya da olmaz ama bu yazdığın vicdana sığmaz. İnşallah herkes zararını çıkarır. Gerçekten çok acıtıcı.

5. Patron hisselerinde klasik hareket borsa çıkarken her an gidecek gibi tut bir kademe kaldır.. KY alıma başlayınca seans sonu negatif olana kadar bas.. en çok yükselen piyasada dökülme olur.. Biraz yaratıcılık lazım.

6.  Alıntı Originally Posted by asedi Yazıyı Oku
    An Miami, 100.000 Lot ile başlamışsınız hayırlı olsun. Ama diğerleri ne anlamadım! Satın çıkın mı demek istiyorsunuz?!! Bir ben akıllıyım mı demek istiyorsunuz? Sonraki yazınızda da “ yüksek maliyetliler adına üzüldüm “yazmışsınız. Gerçekten mi?! Sanmam 0.37 yi göstermez diye tahmin etmem demişsiniz. Allah razı olsun en azından oradan düşmezmiş!! Madem oralara kadar inebileceğin düşünüyordunuz neden bu maliyet ile başladınız?! Benim maliyetim yüksek belli ki benden akıllısın. Ama zaten şirket sahipleri bu kadar acımasızken bir de böyle insanlara tahammül etmek bana çok geliyor. Bu kadar yüksek maliyetli KY beklerken bu yazılanlar abesle iştigaldir. Öngörün olur ya da olmaz ama bu yazdığın vicdana sığmaz. İnşallah herkes zararını çıkarır. Gerçekten çok acıtıcı.
    ben yazacaktım siz yazmışsınız.ulan milletin canı burnunde gelmiş yok şöyle yok böyle olacak yok üzgünüm.2,5 3 tl den gelmiş buralara millet hala düşsünde alıyım derdinde.zayten 1xx lerde nereden nereye geldi diye zıpladık 546 milyon kar etmiş bir şirket sanki batmış gibi algı yapılıyor ayrıca ertelenmiş 1 milyar kusur geliride yansıtmadılar bilançoya.şimdi bu arkadaşı gören kol gıbı zarar verken satsa sonra yukselse vebalini kim taşıyacak ayıptır günahtır ya.bari öngörünüz varsa içinizde yaşayın

Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    Bundan sonra %10 altı almak veya %10 yapmadan satmak yok benim için.. Nasılsa bugünkü yükselişten dolayı diğer hisselerde satışa geçip nakite geçtim hallice.. Bekleyeceğim şu ukrayna olayı gidişatına göre..YTD
    Aynı benim yöntem.Ben de baya nakte geçtim.Alacağım miktar için gelecek bilançoya kadar olan süreyi hesapladım.Yakında paçal yapmaya başlıyacağım.Aşağı basar falan deniyor,kimbilir belki de daha aşağıları da gösterir.E o zaman bu olasılıkdan korkulacaksa hiç bir kağıda girilemez ki bizim borsada sahipsiz kağıt var da ben mi bilmiyorum,bilen varsa yazsın da öğrenelim.

Klgyo 0.18 rasyoya düşebilir denmiş,e o tarihte diğer gyo lar hangi rasyolardaydı.Bir rasyo analiz edilirken sadece kağıt özelinde analiz edilmez ki,sektör ortalamasına dönemsel olarak bakılmazsa o analiz çöptür.Ha her gyo rasyoları patlatacak ama sadece bizimki düşecek denirse bu kadar borsacı var birileri de neden ki der.Bak en olumsuz düşüncesi olan adama bile bu seviyede 100 bin lot kaptırdılar.

Sayfa 351/690 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •