Sayfa 77/166 İlkİlk ... 2767757677787987127 ... SonSon
Arama sonucu : 1328 madde; 609 - 616 arası.

Konu: ARCLK - Arçelik A.Ş.

1. trade yapanlar büyük ölçüde sattı sanırım. Asıl hikaye hissenin değerinin hızla yükselmesiyle başlar. zamanla hisse değerine bağlı olarak şirketin elindeki hisse değeri 10 milyarlara çıkabilir, bunu stratejik birleşme için kullanabilir. Ben 2 seneden önce şirketin hisselerini bir şekilde elden çıkaracağını düşünüyorum(stratejik ort. için kullanımı) bir duyumum yok ama bu şirketinde Whirpol olacağını düşünüyorum. Umarım gerçekleşir. Bu düşüncemi daha önce de ifade etmiştim. Yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın. Saygılarımla.

2. trade yapanlar büyük ölçüde sattı sanırım. Asıl hikaye hissenin değerinin hızla yükselmesiyle başlar. zamanla hisse değerine bağlı olarak şirketin elindeki hisse değeri 10 milyarlara çıkabilir, bunu stratejik birleşme için kullanabilir. Ben 2 seneden önce şirketin hisselerini bir şekilde elden çıkaracağını düşünüyorum(stratejik ort. için kullanımı) bir duyumum yok ama bu şirketinde Whirpol olacağını düşünüyorum. Umarım gerçekleşir. Bu düşüncemi daha önce de ifade etmiştim. Yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın. Saygılarımla.

3. Pandemiden etkilenmeyi birak yatirima devam etti buyume adina adim atti, yetmedi hissemin degeri bu degil dedi 8 ayda milyonlarca adet geri aldi, yetmedi ustune bir de temettu verdi yaranamadi. Sirketle beraber alima baslayan en azindan usd bazli para kaybetmedi.

Hammadde (alüminyum, çelik, plastik)
    fiyatlari, euro-usd paritesi, avrupada resesyon riski vs. Baski yaratiyor.

Geri alim ardindan yukari hamleler icin frotonunki gibi bir hikaye lazim.

Bakalim ileriki gunler ne gosterecek.

AL SAT TAVSİYESİ DEĞİLDİR

4. Anasiz babasiz buyursun ama ortaksiz buyuyemezsin.Yabanci ortak lazim Arcelik e...
    Ytd syg

5.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Anasiz babasiz buyursun ama ortaksiz buyuyemezsin.Yabanci ortak lazim Arcelik e...
    Ytd syg
    Arçelik'e ortak olmaya kimin çapı yeter ki? Anca yeni bir alanda kendine özgü teknolojisi olan bir ortakla yeni bir alanda yatırım olabilir, ki batarya falan lafları geçiyor bir müddettir.

6.  Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Arçelik'e ortak olmaya kimin çapı yeter ki? Anca yeni bir alanda kendine özgü teknolojisi olan bir ortakla yeni bir alanda yatırım olabilir, ki batarya falan lafları geçiyor bir müddettir.
    Valla bir sey bildigimden degil de b sirkete bosch ya da philips guzel giderdi.
    Ama sunu dusunmuyor degilim hisse geri alimi yapan sirketlerin degeri saba sonra fevkalede yukseliyor.bu ne zaman nasil olue bilemiyorum.Ama arcelik su an itibariyle global bir sirket zaten guzel global partner fevkalede yakisirdi sirkete....
    Ytd syg

7. Benim adayım WHİRPOOl, ikisi iyi bir sinerji yaratır. Umarım gerçekleşir.

8. Kanunen bir engel var mı bilmiyorum ama KCHOL bizden bu toplanan payları alsa , bizim kasaya giren bu parayla da biz batarya fabrikasına ortak olsak.Hayaller işte.

Sayfa 77/166 İlkİlk ... 2767757677787987127 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •