Sayfa 137/490 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon
Arama sonucu : 3913 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1. Ttkom zir cahil MORUKLARI ne tur mahluk oldugunuzu biliyorsunuz domuz dan daha asagidasiniz.

2. Borsa o an icin hazir, her an o olacak gibi.1987-1994- 2001 y.t.d.

3. ben kendi adıma borsa bu kadar ucuzken gidip milyonlar veripte o çöp evleri almam. şişirilmiş dağbaşı arsalara bile uçuk fiyatlar çekiyorlar. son kurşunlarımıda sıkıyorum ... yok şuraya değecek , yok buraya değecek diye milleti gaza getirip sattırabilirler. ben sonuna kadar bekleyecem.
    o zamlar faturalara ergeç yapılacak.
    fiber anlaşması uzatılacak.
    5 g lisansı verilecek.
    o kedi buraya gelecek....
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

4.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    ben kendi adıma borsa bu kadar ucuzken gidip milyonlar veripte o çöp evleri almam. şişirilmiş dağbaşı arsalara bile uçuk fiyatlar çekiyorlar. son kurşunlarımıda sıkıyorum ... yok şuraya değecek , yok buraya değecek diye milleti gaza getirip sattırabilirler. ben sonuna kadar bekleyecem.
    o zamlar faturalara ergeç yapılacak.
    fiber anlaşması uzatılacak.
    5 g lisansı verilecek.
    o kedi buraya gelecek....
    Tek sorun firmanın içine uzatılabilecek daha büyük hortumlar .. oyun kuralına göre oynanmıyor %100 haklısınız .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by tunver Yazıyı Oku
    Tek sorun firmanın içine uzatılabilecek daha büyük hortumlar .. oyun kuralına göre oynanmıyor %100 haklısınız .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Hortumdan öte sıcak nakit lazım, ucuz pahallı demeden seçime kadar satılacak bence, ha ucuz satılırsa fiyatlanır mı onu bilmem, hepimiz uzuncu ve son sahibi olabiliriz. Keşke temettüden önce verseydim.

6. Kaç gün oldu sürekli değer kaybediyor, bayramdan önce 45 milyar lira piyasa değerine ulaşmışken şimdi 32.9 milyara düştü.
    Tamam temettü verdi ama bu kadar da fazla, fonun maliyeti, yazdığı zarar ortada.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Kaç gün oldu sürekli değer kaybediyor, bayramdan önce 45 milyar lira piyasa değerine ulaşmışken şimdi 32.9 milyara düştü.
    Tamam temettü verdi ama bu kadar da fazla, fonun maliyeti, yazdığı zarar ortada.

türkiye varlık fonu yetkilleri yaklaşık 14 tl ye aldıkları hisselerin 7 tl ye kadar düşürebilirler. onların amacı beli.%13,3 lükkısım yok edilinceye kadar sessiz kalacaklardır.ALLAH ONLARA VİCDAN VE MERHAMET VERSİN.

8. Bugün de endeksi sn kurtar da güven tazelersin belki.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 137/490 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •