Arama sonucu : 3748 madde; 1 - 8 arası.

Konu: BES ( Bireysel Emeklilik Sistemi )

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Bereket emeklilik diye katılım esaslı besim var. Befas açılmış , fakat kendi şirketimin bünyesindeki fonların aynısı. Tefasdaki tüm şirket fonları befasda alınabiliyormu. Kendi bes şirketimi taşımak istiyorum. Tefasdaki tüm fonları alabilecegim hangi şirket var

2.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Bereket emeklilik diye katılım esaslı besim var. Befas açılmış , fakat kendi şirketimin bünyesindeki fonların aynısı. Tefasdaki tüm şirket fonları befasda alınabiliyormu. Kendi bes şirketimi taşımak istiyorum. Tefasdaki tüm fonları alabilecegim hangi şirket var
    boşuna burda soru sorma inan kendilerine hayırları yok. ya bilip söylemiyorlar yada belki daha kötüsü bi nane bilmediklerinden yeni gelenlerin sorularını yanıtlamıyorlar. ben 2 ay önce foruma girdiğimden beri herşeyi tek tek araştırıp kendim öğrenmek zorunda kaldım. güzel de şeyler öğrendim ama 1 satırını burda yazmam, bir daha da bu foruma uğramam. hangi enstruman ağırlıklı fon almak gerektiği yatırım fonları sayfasında gece gündüz konuşuluyor zaten. muhabbetlere baksana adamlar fonların iç işleriyle ilgili yazıyorlar sabah akşam, sen nihai getiriye baksana arkadaşım ne işin var kesilen yönetim gideriyle, bir fon berbat yönetildikten, iyi getiri üretmedikten sonra düşük yönetim gideri alsa nolur almasa nolur?

3.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Bereket emeklilik diye katılım esaslı besim var. Befas açılmış , fakat kendi şirketimin bünyesindeki fonların aynısı. Tefasdaki tüm şirket fonları befasda alınabiliyormu. Kendi bes şirketimi taşımak istiyorum. Tefasdaki tüm fonları alabilecegim hangi şirket var
    Bes taşimak cok kolay bir işlem degil. Belirli bir sureyi doldurmadi iseniz ayrilmak gibi kabul ediliyor ve cok masrafli olabiliyor. Tefas taki tum fonlarda Befas'a acık degil diye biliyorum. Firmaniza danışmaniz faydali olacaktir.

SM-A515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ...

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •