Sayfa 84/142 İlkİlk ... 3474828384858694134 ... SonSon
Arama sonucu : 1134 madde; 665 - 672 arası.

Konu: ALBRK - Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.

matrıks iştirak ve bağlı ortaklıkların düşülmüş halini bilançoda gösteriyor

şirket kartı da zaten onu destekliyor

özkaynak artışı gerçek karı gösterir (özsermaye )

sonuç olarak yıllık özsermaye 720 milyon artmış

https://i.hizliresim.com/40d4faf.png

4. Dayı hissenin gidişatı hakkında ön görün nedir?

5. Bu hissede emek verip yazanlara öncelikli olarak teşekkürler.
    Yanlış anlamadıysam hisseye bu rakamlardan maliyetlenip beklemek için doğr yerler.
    Başta Bdayım ve hisse hakkında benden daha fazla bilgi sahibi olanlar 6-9 ay beklemek kaydıyla maliyetlenmek konusunda fikirlerini yazarsa memnun olurum.

6.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    hısse fıatı 1,26 haftaya cuma konusalım olur mu ? bu burda not olsun. bakalım sen mı haklı cıkacaksın ben mı ? senın mantıga gore yukselmeyecek.. haftaya cuma unutma.. asla yatırım tavısyesı ıcermez, ben cok yanılmıs bır adamım, kendıme nottur.. sevgı ıle kal..
     Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    defter degerı kaç para ? tarıhsel surecınde bu fıatlarda ne kadar kalmıs, genel kurulu yakın mı ? yuksek kar beklenıyor mu ? nakıt gırısı yuksek mı ? amam hantllastı dımı, agırlastı dımı. hızla yukselmez dımı haftaya cuma dayım unutma..
    Dayı unuttu yada galiba hatırlatmaya bile değer bulmadı ama temel analizci geçmiş yazıları okuyunca gördü

Ama olur böyle yanılgılar hepimiz yanilabiliriz önemli olan elestiriyorsak daha iyisini yapabileceksek elestirelim. Biri bir tahminde bulunduysa aklına yatiyorsa o düşünceye uymak, ama uymuyorsa " ben öyle düşünmüyorum çünkü ...." Demektir.

Bakın bir süredir burayı okumuyordum şunu gördüm hissenette burada yorum yapanların kalitesi yükselmiş herkes bilgisi doğrultusunda bilgisini paylaşmış bu çok güzel ileriye dönük süper bir fikir jimlastikleri görüyorum aman bu sinerji bozulmasın.
    Son düzenleme : temel analizci; 21-05-2022 saat: 11:34.

7.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Dayı hissenin gidişatı hakkında ön görün nedir?
    Aynı gemideyiz. Yanlış anlaşılmasın. Defalarca yazdım. Yönetimle didişme bitmediği sürece, bu kepazelik bitmez. Ucuz diye millet dokuşuyır. Bunlar bezdirikecek, kalan 38 mil lot aynı organizasyon içinde olmayanlarca alınmışsa, daha çok bekleriz. Beceriksizler bu tahtaya dadanmış, mağdurlar bizler oluyoruz. Tüm hikayeler boşa çıktı, böyle devam ederse çıkmaya da devam edecektir. Millet dökülüp birkaç yılsonra gitse kime ne faydası olacak.
    Ne idiği belli olmayan şirketlere yatırım yapmamak en güzeli.
    Düşmüşüz birilerinin zehirli vicdanına ne hesabı yapsanız boşuuuuuuuuunaaaaaaaa.
    Ağaların keyfi bilir, yok yok onlarda Ne halt ettiklerini bilmiyorlar. Mundar olduk. 40 lanmayınca iflah olmaz.

8. Sayın Haymatlas yönetim şu hali ile didişilmeyecek gibi değil.Geçen fazla karşılık ayırdıklarında bu tamamen geçmişin temizlenmesi bundan sonra tekrarlanmaz dediler bir de son gelen bilançoya bakın isterseniz.Bunlar hep kötü niyetten.Kimseninde o kadar zamanı yok.Onlar maaşlarını alırlar kaybedenler patronlar ve yatırımcılar olur.Ama bu düzen böyle gelmiş artık böyle gitmez gidemez.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 84/142 İlkİlk ... 3474828384858694134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •