Sayfa 672/993 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 5,369 - 5,376 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

1.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    memlekette hayvan kalmadı böylesi daha hayırlı, bırak eti peynir göremeyecek millet bu gidişle..
    nası kalmadı siz hiç sokağa çıkmıyorsunuz herhalde

ülkede sığır sayısının yanlış hesaplandığını adım gibi biliyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Egeduk ustadım maalesef bunun ilacı yok

serdar diyor arkadaşız diyor

merhem olarakta vazelin tavsiye edilir.
    Vazelin var. Bir aspirin bir de vazelin hep hazırda bekliyor.
    Sürelim bakalım. Umarım ağrı hafifler de gece biraz uyuruz.

Baskılanan döviz mutlaka ederini bulur, bunların akıl hıcasında hiç kafa yok , dövizi baskılamak yerine serbest bıraksalar tüm varlıklar gerçek değerine döner, özellikle enflasyon bahanesi ile şişirilen mal ve hizmet fiyatları normalleşir, ama adamlar bunu istemiyor anlaşılan , fakirleşen halk daha fazla oy anlamı mı taşıyor acaba!!!!

0.98 euro hedefim vardı oraya varacak galiba....Şu an piyasada dolardan daha ucuz mal yok , devlet bankaları hariç

Sonbahar en geç ilkbaharda doların olması gereken seviyeye geleceğini düşünüyorum...

4. Sn. rxpu ' nun bursa otogardaki otobüs saymasından hoşnut olmayan Tüm otobüscüler federasyonu aldığı kararla ; terminalde fotoğraf çekmeyi, otobüsleri sayarak not almayı ve terminalden haber aktarmayı federasyon başkanının özel iznine bağlamış.

Zaten bayram nedeniyle sayılar tavana vuracak gibi. bence rxpu da tatile gireceğinden karar kadük sayılır.. ( zaytung )

5. Piyasalar kapalıyken ( bayram tatilinde ) döviz fiyatları ani ataklar yapsa dahi büyük ihtimal satamayacağız. Bankada tutanlar zaten terzi makasına takılır, döviz büfelerinde ise TL. sıkıntısı olur. Belki de bir şekilde bahanesi olup satılamaması sayesinde daha çok kazandıracaktır. Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    nası kalmadı siz hiç sokağa çıkmıyorsunuz herhalde

ülkede sığır sayısının yanlış hesaplandığını adım gibi biliyorum.
    Çok doğru, 18 milyon 4 ayaklı 40 milyon 2 ayaklı sığır var.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7. Sn Psyko bey,

Pazardan marketten bir iki fiyat paylaşın da içimiz serinlesin biraz.

8. Euro-dolar paritesi 1.0165'i vurdu çekti.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 672/993 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •