Sayfa 500/717 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

Alıntı Originally Posted by Mamut Yazıyı Oku
    Hisse fiyatında ifşa sonrası bir patlama bekliyorum,,anatomi öyle söylüyor?!¿ YTD.
     Alıntı Originally Posted by Mamut Yazıyı Oku
    Anatomi der ki geciktirici kullanmazlarsa yukarı patlar,,,burada yüzlerce binlerce ky nin cadı kazanında kemiklerine kadar erdirildiği bi firmanın başına gelen ibreti alem durum ve hisse fiyatına yapılan ironidir,, hiç bir iktisat kuramına uymayan bu fiyatlar ile firma sosyal medya tabiri ile" yüce mesih isa" 'yı mı beklemektedir.... ucuzluğundan dolayı gözucu ile izlediyim asla yatırım yapılmayacak firma ya karşı elestiridir...O kadar!
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Vallahi billahi ala ala bıktık, kerata sata sata bitiremedi. 1 de olsa 2 de olsa satan olmaz korkma. Sattıklarını alma şansın da yok. Tahtada kalanlar anaç yatırımcı. Yorma kendini
    Son düzenleme : çağrbey; 14-07-2022 saat: 15:03.
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Tşk ler Çağrbey, umulur ki aydınlık yakın olsun,,,,

4. Kardeşim,
    Elbet edilen beddualar vakti geldiğinde yerini bulur.

1 TL bedelli yapıldı. Holdingin biri 50 kuruş diğeri 60 kuruşlarda geziyor, hisselerde geri alım niye yapılmıyor. İmtiyaz sahibi hisseler mutlaka kaldırılmalıdır. Yatırımcı olarak zarar içindeyim. Bedelli de şartlar eşit olup oy hakkına gelince şartlar eşit olmuyor.

Kim bu hale düşmesine vesile olmuşsa Allah onları kahretsin. Hem bu dünyada hem o dünyada evi, makamı ateş olsun. Yorganları, yiyecek içecekleri, barınacakları yerler ateş olsun.

Sıkıntılar içerisindeyiz, Allah’ta bu hale düşmesine vesile olanları kahretsin. Amin,

Hissenin aldığım fiyata gelmesi için dua etmekteyim. Paranın finansal maliyetini unuttum, anaparamı kurtarayım, o bile bana yeter diyorum. Kim bilir aldığım fiyata gelir mi? Nasıl bir oyun içine düştük.

Allah aşkına dışarıya çıkıldığında 50-60 kuruşa ne alırsınız. Şirketler borsada niye itibarsızlaştırılmış bir şekilde bırakılmış. En ucuz ev kirası 8-10-15 bin lira arasında olup ev fiyatları ise almış başını gidiyor. 7-10-15-25 milyon TL üzerindeler.

İkinci el araba fiyatları uçmuş, ya tuvalet kağıdı bile almaya güç yetmiyor. Meyve sebzenin yanına yaklaşılmıyor. Enflasyon her geçen ay artıyor.

Yatırmış olduğum paramı kurtarmak için Allah’a dua ediyorum.

Allah’ım tez zamanda kim bu hale düşmesine vesile olmuşsa onları kahret, yerle yeksan et. Ocağı sönsün, nesli soyu kurusun. Amin,

Kardeşim kim bu hale düşmesine vesile olmuşsa Allah onları kahretsin. Amin,
    Son düzenleme : Serçe; 17-07-2022 saat: 09:41.

Alıntı Originally Posted by Serçe Yazıyı Oku
    Kardeşim,
    Elbet edilen beddualar vakti geldiğinde yerini bulur.

1 TL bedelli yapıldı. Holdingin biri 50 kuruş diğeri 60 kuruşlarda geziyor, hisselerde geri alım niye yapılmıyor. İmtiyaz sahibi hisseler mutlaka kaldırılmalıdır. Yatırımcı olarak zarar içindeyim. Bedelli de şartlar eşit olup oy hakkına gelince şartlar eşit olmuyor.

Kim bu hale düşmesine vesile olmuşsa Allah onları kahretsin. Hem bu dünyada hem o dünyada evi, makamı ateş olsun. Yorganları, yiyecek içecekleri, barınacakları yerler ateş olsun.

Sıkıntılar içerisindeyiz, Allah’ta bu hale düşmesine vesile olanları kahretsin. Amin,

Hissenin aldığım fiyata gelmesi için dua etmekteyim. Paranın finansal maliyetini unuttum, anaparamı kurtarayım, o bile bana yeter diyorum. Kim bilir aldığım fiyata gelir mi? Nasıl bir oyun içine düştük.

Allah aşkına dışarıya çıkıldığında 50-60 kuruşa ne alırsınız. Şirketler borsada niye itibarsızlaştırılmış bir şekilde bırakılmış. En ucuz ev kirası 8-10-15 bin lira arasında olup ev fiyatları ise almış başını gidiyor. 7-10-15-25 milyon TL üzerindeler.

İkinci el araba fiyatları uçmuş, ya tuvalet kağıdı bile almaya güç yetmiyor. Meyve sebzenin yanına yaklaşılmıyor. Enflasyon her geçen ay artıyor.

Yatırmış olduğum paramı kurtarmak için Allah’a dua ediyorum.

Allah’ım tez zamanda kim bu hale düşmesine vesile olmuşsa onları kahret, yerle yeksan et. Ocağı sönsün, nesli soyu kurusun. Amin,

Kardeşim kim bu hale düşmesine vesile olmuşsa Allah onları kahretsin. Amin,
    Kitabın ortasından konuşmak tamda buna denir. Eğme bükme olmadan. Rabbim duanı kabul etsin kardeşim.

Tahtacı seni çok iyi anlıyorum. 64 ü iyi ezdin, bir parça koparabildinmi bari...

Genel kurul dilek ve temenniler kısmında büyük ortak Ahmet Atak fiyatın 6 liradan aşağı olmaması gerektiğini söylemişti. Tahtacı bunu bilmezmi? Kasap misali yerden yere vuruyor, adeta çıldırıyor. Ülen 0,63 e satıyorsun, farkındamısın kerata

8. Bu görüntüyü 08 01 2022 tarihinde kaydetmiştim.
    Birileri demiş ki IHLAS grubu yöneticisi vurduruyor.
    IHLAS grubu yöneticilerinden resmi bir açıklama bile olmadı.
    Yoksa açıklama var da ben mi göremedim.
    Yani anladığım kadarıyla tek dertleri dışarıdaki ele geçirilemeyen mallar olmalı.
    Anlaşılan koruk üzüme dönüşünceye kadar bekleyeceğiz (Koruk sabırla üzüm olurmuş).

Sayfa 500/717 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •