Sayfa 30/39 İlkİlk ... 202829303132 ... SonSon
Arama sonucu : 306 madde; 233 - 240 arası.

Konu: HUNER - Hun Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş.

1. Abi sayın krokodil yine tahtana geldim
     Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    11 milyon lotu niye aldın niye çıkacan ahahahaaa ver ben alayım...üretileni alıp satmak para etmeyecek kendin üretip kendin satıyorsan peşin satan tüccar gibi testislerini yayar para sayma makinana bakarsın..vermiyorum lan seni hunerli enerji..ahahahahahahahah

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Eeevveeettt..
    Şirketimiz bilançoyu gönderip, dönem kaarını ona katlandığına göre, Şimdi sırada Ağa'nın hüneri var..!!
    Bakalım hissenin fiyatını ikiye katlayacak mı.?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Ağada hüner kalmamış..Ancak 3.44 e kadar kaldırabildi..Sonrası fisss..
    Menderes bile tavana yapışmış.. Sanırım Biz,3.30 larda uyuyup Sıramızı bekleyeceğiz..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Hisseyi niye baskıladıkları,Seans kapandıktan sonra gönderdikleri kap açıklamasından anlaşıldı..!!
    Yakında , Hünerlerini gösterip,yurtdışı iş bağlantısı haberlerini piyasaya,Hisseyi de yukarıya doğru sürmeye başlarlar..
    Hafta içi düşüş olursa ,biraz kağıt toplamak ,Benim için iyi olur...
    Aşağıda,3..00 - 3.30 TL arasında Takipteyim..

5. Son dönemlerde ciddi artış gösteren ve yüksek seyrini devam ettiren enerji fiyatları, şirketimizin büyüme planlarında Avrupa'daki yatırımlara öncelik verilmesine yol açmıştır. Bu bağlamda, Güney Avrupa ve Doğu Avrupa ülkelerinde planladığımız yeni enerji üretim tesisleriyle şirketimizin yenilenebilir enerji santrali portföyünü büyütme kararı almış bulunmaktayız.

Avrupa'da, sabit fiyat ile garantili alım sözleşmesi olan ("feed in tariff" ve "power puchase agreement") projelerin yanı sıra, ikili anlaşma ve/veya piyasaya satış seçenekleri de dahil olacak şekilde güneş santrali projelerine yatırım fırsatlarının tespit edilmesi ve değerlendirilmesi öncelikli gündemimize alınmıştır.

Bu maksatla, başta İtalya ve Yunanistan olmak üzere, Avrupa'da yeni solar enerji santrali lisansları geliştirmek ve/veya lisans satın almak suretiyle başlanacak bu yatırım sürecine ilişkin fırsatlar, piyasa koşulları ve olası iş planı hakkında Yönetim Kurulu Üyemiz İlker Hakan Kayhan, Kurulumuza sunum yapmıştır. Bu çerçevede, yatırım sürecini yönetmek, şirketimizi temsil etmek ve şirket namına görüşmeler yürütmek üzere 19.08.2022 tarih ve 2022/41 sayılı yönetim kurulu toplansında kendisine yetki verilmiştir.

Gelişmeler oldukça ve somut adımlar atıldıkça kamuoyuyla paylaşılacaktır.

Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine saygılarımızla sunarız.

6. toplantı sonucu ne oldu acaba
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

7. Yatırım tavsiyesi değildir..

8. Yatırım tavsiyesi değildir..

Sayfa 30/39 İlkİlk ... 202829303132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •