Sayfa 253/413 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353 ... SonSon
Arama sonucu : 3299 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Sn Uzman siz sattınız ben aldım.4,65 maliyetim var zarardayım fakat hisse hurda fiyatından işlem görüyor.Gemileri hurdacıya satsınlar.
    Hayırlı olsun, benim kalan miktarım da çok yüklü.

Alıntı Originally Posted by UZMAN1974 Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun, benim kalan miktarım da çok yüklü.
    Hayırlısı borsadayız bir bakarız 2 ayda 10 TL olmuş gsdho o potansiyel var hissede onun zamanı bilinmez bir anda gider büyük hareket yapabilme potansiyeli çok fazla bence.Satan arkasından el sallar (siz hissedesiniz) dikene dikene yükseliş yaşar kısmet tabi.

3. Tahtacımız hiç boşluk bırakmadan çemberinde nakışı işliyor. Helal olsun.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

4. Hakikaten 4.80tl mal almayı düsleyen MAL bir spegimiz var.
    IsC seninle aynı fiyattan işlem görüyordu Haziranda, şimdi olmuş 10tl, ben sana bu fiyattan ancak kullanılmış peçete veririm.

SM-G780F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 4.80lerden salinca asagi 4.70lerde iştahli alici geldi..
    Global rahat ve ciddi bir satis yapti alicilara..
    Yarin dikkat!
    Acilista global akd de Sol tarafta olmazsa bi ince dusus yasayabiliriz..
    Pers. SPK bulteni gunu. Onay haberi gelecekse yarin silkelemeli ve sancili gecebilir..
    Keske yesil acsa yesil yuruse yesil kapasa..
    Her ihtimale gore pozu ayarladik.
    Rasgele.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bizim yerli yatırımcı bedelsiz bölünmeyi sever aslında hiç bir anlamı yok.

Umarım bankalardan çıkan akıllı para gsdho hissesine gelir spekalatör malını kaptırır kısmet diyeyim.Benim beklentim böyle.Patron cimri zaten bedelsiz veriyor

8.  Alıntı Originally Posted by ÇiftçiDede Yazıyı Oku
    Dry endeksi 2021 4. çeyrekte tepeden şimdiki civarlara en keskin düşüşünü yapmıştı.oysa çelişki olsa da Gsdho ve Gsdde rekor esas faaliyet karı artışını(kur farkı hariç) 4. çeyrekte gerçekleştirdi,düşündürücü..net kar marjının %40-50 gibi olmasından ve iş artışından kaynaklanmış olabilir.
    Dünya ekonomisinde ve ticaretinde yavaşlama,petrol ve petrol dışı emtia ,konteyner vb.fiyat düşüşleri maliyeti düşürse de deniz taşımacılık ücretlerini daha kalıcı düşürüyor.Gsdho net kar marjı diğer sektör faaliyetleri,dolar pozisyon fazlası vb. katkısıyla yine pozitif ayrışabilecek mi bekleyip göreceğiz.

Sayfa 253/413 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •