Sayfa 191/1001 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291691 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: Viop XLIV

1.  Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Halk yatırım şöyle sms atmıs teminatları x5e çıkarıyoruz diye 1 kontrat =18500tl ! zaten kaç kaldıraçla işlem yapıyoruzki... nadiren 10 kontrat üstüne çıkıyorum 5 gün taban/tavana göre donsuz kalmama ihtimalini ayarlıyorum zatende x5 yapabilen yarın xu30 400k dayken 1 kontrat endekse 40k (1kaldıraç) para ister mi ? Değiştirmeyem kurum varda ona geçeceğim onunda yarın yapmayacağınn garantisi yok ama x5 teminat artırma ihtimalini göz önünde bulunduruyor mu merak ettim

çalışmayın kamu bankaları ile, hadi maaş yatıyor vs diyelim..ikinci bir hesap zor mu? zaten borsada işi olanın bankalar üzerinden işlem yapmasını da hiç anlamam, amatör isen neyse..ama günlük takip eden, sık işlem yapan birinin aracı kurumlardan birine geçmesi şart bence.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

2.  Alıntı Originally Posted by byintuition Yazıyı Oku
    Ariston bey, rica etsem varant hakkında en tepeden, özet biriki kelam etsen
    Endex Satım varanti aldım da. Ne çıkıyor, ne iniyor. Ekim vadeli.
    Varant sakat işi ben öğrendim bıraktım.

Şansına ne çıkar ise o olur, çok yüksek kaldıraç ile ama az para girersin,birden işler farklı olur ilk sermayeni kazanırsın ondan sonra devam edersen sıfırlanırsın, iş mucizelere bağlı.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. s.a gençler

bol kazançlar dilerim uyuya kalmışım saat farkı olunca

Masa sallana bilir haneme long jetonu açtım -1,60 dan bilginize
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

4. bankacılık sistemindeki kur korumalı tl mevduat ve katılma hesapları 1 trilyon 327.2 milyar tl (önceki hafta: 1 trilyon 307.6 milyar, 18 mart 2022: 469.2 milyar tl)-bddk

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,302
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Özay Gönlüm'ün güzel bir albümü var. "Benim ustam olmadı" diyor.

Normal insan olmak yeterli, biz meraktan fazla ileri gittik geri de dönemiyoruz. Kırmızı hap demiştim.

Ortalamaları hedef almak lazım.

ben takılıyom be abi ...sadece sabah akşam en stersli kaynağı iki şeyle uğraşıyoruz !

1- cebimizdeki para
    2-karşımızdaki insan

not:benim yazılarım güldürmek içindir.beni ciddiye almayın.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

6. Caho ya da ohac olabilir bu arkadaş çok da şey yapmayın.. not : sessiz bir takipçi

7. Bir arkadaşın imzası kaldıracağın şeyin ağırlığını bileceksin diyordu, görüntü piyasanın kaldırabileceğinden fazla pozisyon açılmış.

Haftasonu babalar toplanır sistemin açığını bulur demiştim. Sandık satışı ile uyarı verdiler, hala devam etmeye kalkınca malı boca ettiler belki.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8. Borsa çok acaip ve de bi o kadar duygusuz olman lazım, kazanmak için bu şartları taşıyamadın mı gel benim yanımda tezgah aç limon sat
    Mal ı toplama aşamasında iken alırsan çok bekletir ve bıktırır, burda taktanın sipekisine yardımcı olmak için mal ı kötülersin, ne kadar çok kötülersen bi o kadar kolay mal tahtadan toplarsın, akcay ın verdiği örneği ele alırsak;
    Elinde malı olan arkadaşlar bile hissenin sayfasına ücbucuk yazmıya başladılar hatta ilerleyen günlerde bucukcular klübü bile kurduyduk, ve o arkadaş geçen gün de buraya yazdım 13bucuktan verdi sonra secbul dediki o laf olsun fiye üüle yazmıştır dedi, bence gerçekten yazmıştı.
    Nitekim borsada fırsatlar hiç bitmiyor
    Asels var türkcel var ereğli var ucuz kalmışlardan

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 191/1001 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •