Sayfa 222/1001 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322722 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 1,769 - 1,776 arası.

Konu: Viop XLIV

1.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    şöyle oluyor..mc yemiş olmuyorsun, hesabın ekside gözüküyor, ek pozisyon açamıyorsun ama..yoksa takasbank mc raporuna girmez 3-4 kat teminat artışı kaynaklı eksiler.

ha, kurumdan kuruma değişebilir uygulama, en azından yat fin de yeni poz açmana engel olur, ama ertei gün eksi rakam kadar para getir demez kurum.

benim dün vurguladığım da buydu..saçma teminat artışları, ek poz açmana engel oldu...hedge amaçlı shortlarım yanında, trade için de endeks short açma niyatim vardı...onu açamadım.
    İlk defa böyle bir şeyle karşılaştım, MC yok ama para da çekemiyorsun (aslında açıkta epey bir teminat var) resmen ya her ne pozisyondaysan devam et ya da terk et git uygulaması.

2 kurumda hesap olması tavsiyesine iyi ki uymuşum hatta belki 3 aa takibi biraz zor olabilir.

Bugün ayı coşkusu tabanla bitmeli

3. Enteresan şeyler oluyor
    Bu ahlatcı vadeli tarafta da spotta da çok mal aldı
    viop da bankalarda long tarafta
    acaba orada sıkıştı ve spot hisse mi satıyor

4.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    SPK neden soruşturma açmaz?
    Bankalarda bu operasyonu yapan kim?

Gariban kağıtlarda ver cezayı geç.. HALK'ta bak bakalım ahlatçıda kim var?
    aynı şey mi ?

gariban tahtasında aylarca malı toplar oyuncu, sonra x5 ve sonra müşteri aramaya başlar, tvitler, telegramlar, tüyolar eşliğinde indir kaldırla malı çıkmaya çalışır.. 10 bin dolar üstü poz taşıyan 10 kişi vardır.. banka tahtasında 10 bin üstü poz taşıyan en az 10 bin kişi vardır, fonlar vardır, yabancı vardır, çok daha derindir

spk haklıdır küçük tahta oyunlarını kesmek, ama bankalara ilişmemek konusunda

5.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    bozkurt açık açık yazıyosun, bak sonra pala beni sıkıştırdı falan diye ağlamayasın
    elini gizli oyna, hatta ters manyel verebilirsin, longa döndüğün halde - short devam falan de
    Ters manyele gerek yok, pala zaten şortcu olduğumu biliyor, rahat ol yani

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

6. ahlatcı garantide pozisyon kapamış heralde
    Buna rağmen garantide taban çözüldü
    bugün piyasa iyi olur inş

7.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    yarın için düşüncem yeşil bir gün olma olasılığı
    bankalarda yukarı bir tepki hareketi beklentim mevcut.
    özl den pıst 100 soruyorsunuz arkadaşlar ben analizimi 3 gündür akşamdan havlayan TA düşmanları için yapıp kenara çekiliyorum.
    akşam gördünüz adam geldi sardı dötü yiyen varsa çıkarırlar analizlerini çarpışırız bedavaya kabadayılık olmaz bizim dünyamızda.
    FORMASYON AVCISI -53

8.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    özl den pıst 100 soruyorsunuz arkadaşlar ben analizimi 3 gündür akşamdan havlayan TA düşmanları için yapıp kenara çekiliyorum.
    akşam gördünüz adam geldi sardı dötü yiyen varsa çıkarırlar analizlerini çarpışırız bedavaya kabadayılık olmaz bizim dünyamızda.
    Sindoma teşekkürler bu arada değerli görüşleriniz için

Sayfa 222/1001 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322722 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •