Sayfa 271/567 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371 ... SonSon
Arama sonucu : 4530 madde; 2,161 - 2,168 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

1. Halkyatırımın bu haftaki attığı değerlendirme bilgisi Sezgin Hocamın bilgileriyle paralel. Siz bir tık önden bilgi veriyorsunuz gibi bize
    Demir-Çelik: Yurt içi sıcak çelik fiyatları geçtiğimiz hafta haftalık bazda %2,4 yükselerek 680 usd/ton seviyesine ulaştı. Soğuk ürünlerde ise 760 usd/ton ile değişim yaşanmadı. İnşaat demiri cephesinde ise %3,4 artışla 699 usd/ton seviyesinde fiyatlandı. Hammadde cephesinde ise demir cevheri 95,5 usd/ton ile haftalık bazda ciddi değişim göstermezken, kömür fiyatlarında 272,5 usd/ton ile haftalık bazda %3 artış yaşandı. Hurda da ise 370 usd/ton ile haftalık bazda %1artış yaşandı. Geçtiğimiz hafta Çin piyasalarının da kapalı olmasının etki ile demir-çelik sektöründeki görünümü nötr olarak değerlendiriyoruz. Yaşanan doğalgaz fiyatı artışı ve hurda fiyatlarının desteğiyle ürün fiyatlarını yukarı yönlü destekleyebileceğini düşünüyoruz

2. Aynen abi haluk levent de tam proje insanıdır , çok yardımseverdir , o Kul hakkı İLE HESAP nasıl verecekler demek imanları da yok Allah veya İnsan hakları, toplum değerleri..bu dünyada hiç bir değer umurlarında değil, ben allahım ben ölümsüzüm diyen kendilerine tapan zavallılar işte ...

bu ereglide kazanacağım son kuruşlarına kadar tamamını kısmetse 500.000 doları ötesini de 10 sene içinde yarım üstü milyon dolarları belki de tümünü sanat camiasında eğitim amaçlı harcayacağım , yetiştireceğim gençler de kartopu misali kontrat ile gelirlerinden %5-%10 hayırlısıyla kuruma maddi katkı verecekler kar topu misali dev bir kurumun temellerini EREGLİ sayesinde atmak istiyorum.

1 milyon.... diye küçümseme bu bir başak tarlasıdır ....1000 ler olmalıdır ... ,sanatın gücünü hafife de alma bu insanlığı aydınlatan bir ışık huzmesidir.

3. Cevherde bugün yükseliş olmuş, anlık göremedim rakam kaç dolar ama şu hurda artık bu hafta için 400 doların üstüne çıkması gerekir. Cevher cin kaynaklı yükselmiş.

4.  Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    Aynen abi haluk levent de tam proje insanıdır , çok yardımseverdir , o Kul hakkı İLE HESAP nasıl verecekler demek imanları da yok Allah veya İnsan hakları, toplum değerleri..bu dünyada hiç bir değer umurlarında değil, ben allahım ben ölümsüzüm diyen kendilerine tapan zavallılar işte ...
    Konu konuyu açtı, insanlar öğrensin diye yazıyoruz, bunların ele başı olanı bir ara 100 gr lık altın külçelerle adını yazıp resim atıyordu. nerden nereye. Bir harf için 4-5 külçe kullanıyor, rakamı siz tahmin edin.

5. şöyle bir tablo yaptırmayı düşünüyorum, çerçeveletip duvarıma asacağım. Canım mı sıkıldı, kaldır kafanı bak

6.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    30,20-30,82 = 60 kademe, 30,82+0,60= 31,40 küçük hedef olmalı, sonrasına sonra devam eder. Ama ben derim ki bir iki tavan gidip milletin musallat olmasını karar almasını engellemeli.
    Tavan olsun da tavandan da ağzımız yandı Sayın Kızıldağ Esasen dediğiniz gibi, millet yapışmasın havasında ise fırsat vermemesi lazım.

7. şişecanlar 40 tl olucam diyor fedor abi .

eregli canlar da CANLANSIN DEMi ABİ YOL UZUN .

8. Ticari faaliyetlerde büyük bir ilerleme sonra büyük bir gerileme olmadı, ukrayna savaşında 1200-1300 dolar satışları hisse senedi fiyatlamadı. Nerdeyse temettü hariç 36 rakamını 1 yıl oldu göreli.

Şimdi bu adam 31-33-35-37-39-41-43-45-47 de ereğli alsa zarar etmiş olmayacak. Bu bekleme süresi bizim gibi bekleyene kaybettirdi.

Sayfa 271/567 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •