Arama sonucu : 3298 madde; 1 - 8 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Bedelsiz kararı niye bu kadar geç gönderildi onuda sorgulamak lazım, şirket açıkladıktan niye 4 ay sonra başvuruyu yaparki.
    Yap basvurunu bir hafta sonra

SM-G780F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by frt77 Yazıyı Oku
    Bedelsiz kararı niye bu kadar geç gönderildi onuda sorgulamak lazım, şirket açıkladıktan niye 4 ay sonra başvuruyu yaparki.
    Yap basvurunu bir hafta sonra

5 temmuz da başvuru yapıldı zaten...

Haklısınız, benim demek istediğim geçen yıl sonu bilancosundan sonraki toplantıda mart ayında hem temettuyu hemde bedelsiz açıkladıktan sonra başvurusunu niye 4 ay sonra yaparsın.
    Ayrıca spk denen kurum neyin incelemesini yapar 3 ayda. Şirketin kulağından bile para fışkırıyor, ve bu enflasyonist ortamda kafamdaki parayı sermayeye ekleyip şirketi güçlendirmek istiyorum diyen bir şirketin hangi nedenle 3 ay incelensin. Spk, eskisi yeni fark etmiyor yetersiz ve kifayetsiz insanlar tarafından yönetilen kurumlar. Açıkça KY yi koruma görevlerini beceremiyorlar.
     Alıntı Originally Posted by Altay Yazıyı Oku

Alıntı Originally Posted by frt77 Yazıyı Oku
    Haklısınız, benim demek istediğim geçen yıl sonu bilancosundan sonraki toplantıda mart ayında hem temettuyu hemde bedelsiz açıkladıktan sonra başvurusunu niye 4 ay sonra yaparsın.
    Ayrıca spk denen kurum neyin incelemesini yapar 3 ayda. Şirketin kulağından bile para fışkırıyor, ve bu enflasyonist ortamda kafamdaki parayı sermayeye ekleyip şirketi güçlendirmek istiyorum diyen bir şirketin hangi nedenle 3 ay incelensin. Spk, eskisi yeni fark etmiyor yetersiz ve kifayetsiz insanlar tarafından yönetilen kurumlar. Açıkça KY yi koruma görevlerini beceremiyorlar.

bedelsizi fazla kafaya takmamak lazım . ne bize ne şirkete gram faydası yok . zaten o para ile yatırım yapıldı . sadece rakamsal değişimler olacak bilançoda o kadar . sermaye ile maddi duran varlık arası fark azalacak o kadar .
    gsdho ıcın handıysıze ve supramax önemli buyuk gelır ordan gelıyor . ve orda da durum pek parlak değil. son bir sene içinde .eğer baz aldıgınız donem son yılı saymazsanız cok cok ıyı . gsdh yatırıma basladıgında 1600 doları bıle hayal etmemiştır . pandemı ıle zırve yapmılştır. zirvenin uzagında ama halen rakamlar iyi . tl bazlı ordakı açıgı kkm ve kur gelırı karşılar . şu an en buyuk problem silopi yatırımı sürekli erteleme durumu var . ayrıca 125 mılyon dolara aldıgını 75 e satacak yuzde 3 sabıt temettu cılız kalır . eğer halka arz olmzsa kı 2015 yılında arz basvurusu var . tam bır kepazelık orası

5.  Alıntı Originally Posted by Altay Yazıyı Oku
    Spk Genelde sermaye artışlarını iki ay içinde karara bağlar. Bu niye bu kadar uzatmalara gitti acaba..

Yönetim şirket yapısını çok statik tutması da ayrı durum..

Gsdde de her hangi bir dönüşüm olmadı. Silopi ekektriğin borsaya kote edilmesinde bir gelişme yok. Zamanında gsdbank ın fşbas sektöründeki daha büyük sermayelere iyi fiyatlara satılma olanağı vardı ama gelişen yeni koşullar içinde pek ilgi bulmaz artık sanırım.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •