Arama sonucu : 199 madde; 1 - 8 arası.

Konu: EUREN Europen Endüstri

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post

Beklemek beklemek

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

2.  Alıntı Originally Posted by Crux Yazıyı Oku

Beklemek beklemek

Sent from my iPhone using Tapatalk
    hiç temel analiz yapan oldumu acaba yada yapmak isteyen sadece teknık konusuluyor gordugum kadarıyla

Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    hiç temel analiz yapan oldumu acaba yada yapmak isteyen sadece teknık konusuluyor gordugum kadarıyla
    Ben biraz temelden anlarım. Matrikste ucuz hisse kalmışmı diye tarama yapıyordum, tesadüfen gördüm. önce 300 küsür milyon 9 aylık karı gördüm. Sermaye 168 milyondu,382 milyon stokla birlikte toplam 719 milyon parası var yani stoklarını kendi sermayesi ile tutuyor ayrcada 337 milyon nakti var, 1735 milyon ciro ve300 milyon karın birkısmı sahibi oldugu diger bir şirketten yıl sonu karı umarım 400 milyonun üstü çıkar. Bence 2,5 TL hisse başı kar eder ve bu parlak bilanço ile 25 ila 30 arası bir borsa degerine gelebilir. Ben burada şunu da söyliyeyim hisseyi borsaya degerinin çok altında vermişler tahta yapımcısı olacak şahısta borsa oynuyoruz diye 11 TL lik rakamlara kadar düzeltme yapmış. hisseyi iyice ön para ya indirmiş. Ben birmiktar aldım tutacagım. Şirket sahibine tavsiyem tahta yapımcı ve spegini degiştirsin. Yatırım tavsiyesi degildir.

4. Nerde bu millet? Çalı arkasında bekleyenler bi ses verin da!
    Aga hisseyi toplamak için iki kademeye yığıp 59’un altından satın da alayım yoksa tavana izin vermem modunda galiba 😀 YTD

5. Bir ben miyim diye, baktım ki etrafıma, hepsi baştan kaçmış, benim gibi kalanlar, kalıp bedelsize kavuşanlar… 😀
    Şaka bir yana kimse kalmamış, üçlü rakamlara gelince dolar burası 😀 YTD

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •