Arama sonucu : 3259 madde; 1 - 8 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by İzmir Yazıyı Oku
    geçmişte ..hisse alış satışlarda emir iptalleri yoktu ,, çok daha zevkli ve güvenliydi ,,, şimdi isteyen dilediği kadar yazıp emri geri çekebiliyor,,,, birde komisyon vermiyorsa adeta kumar masasına çeviriyor ortamı ,,,, SPK ölee izlio ,,, birilerinin , işine geldiği için hala şu emir iptali devam ediyor...

gelelim Doco'ya ,, hissenin THY ile anlaşma beklentisi hisse Aralık ayında 193 - 254 arasında beklentisi bitmişti ,, Şubat 2017 başlarında olumlu sinyal çakılınca hisse fiyatı 254 de bu seneki zirveyi sundu ,,,

artık Turizmin iyileşmesi ,,,kardan zarar değilde ,,, karlı bilançoları beklemek kalıyor... Turizmin toparlanması şart ,,,,

Sn.izmir ,
    Cep ten çok ayrıntılı yazamıyorum ama şuna ne dersin merak ediyorum , bir hayalim var ,

30 Ocak'ta ma cross benim sistemde al varmiş , uzun dönemde aynı al sinyalini geçmişte de 2013 , 10. Ayda 96 tl ilken vermiş , aynı dönemler için aroon daki hareketleri de çok benzer , .Macd da yukarı kesmek üzere ve VI da ise yükselişe yeni başladım diyor sanki ,

Ne dersin ?
    (Dilden dile dolaşan spk mevzuatını da dikkate alarak )

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by piroglu82 Yazıyı Oku

Sn.izmir ,
    Cep ten çok ayrıntılı yazamıyorum ama şuna ne dersin merak ediyorum , bir hayalim var ,

30 Ocak'ta ma cross benim sistemde al varmiş , uzun dönemde aynı al sinyalini geçmişte de 2013 , 10. Ayda 96 tl ilken vermiş , aynı dönemler için aroon daki hareketleri de çok benzer , .Macd da yukarı kesmek üzere ve VI da ise yükselişe yeni başladım diyor sanki ,

Ne dersin ?
    (Dilden dile dolaşan spk mevzuatını da dikkate alarak )

sn.Piroğlu ,, gayet güzel açıklama ve grafik elinize sağlık

belirttiğiniz gibi Ma cross göstergesi ,,,hissenin genel Trendini gösterir ,,,tespitiniz şimdilik doğru ,, ( 16.02.2017 tarihinde üste attı kendini )
    grafiğinizde yer alan en güzel ve sağlıklı gösterge ( Ma Cross'dur ) diğerleri beklentilerinizi karşılamıyabilir..

fakat bu DOCO , sağı solu hiç belli olmuyor ,,çok sığ hisse olduğu için aynı gün olumsuz giden ortamı terse çeviriyor...veya tam tersi olumlu ortamı , çoook kurnazca davranıyorlar ,,,
    birde şu anki Türkiyedeki gelişmeler Doco'yu etkilediği gibi otomatik olarak Grafiği ve fiyatını ( piyasa değerinide etkiliyor )

Turizmin canlanması ,,, Uçakların vızır vızır inip kalkması önemli ( THY ) ve bilanço ,,,, kamu spotlarında vb yerlerde düğünlerinizi Tükiyede yapın diye teşvik ediyorlar..

2017 yılı spk mevzuatı ile ilgili pek ayrıntı yok , ama cezalar artırıldı ,,,, ( Piyasa bozucu Eylemler ile ilgili ) önemli olan emir iptali kaldırılmalı ,,,,bu hala devam ediyor...

DOCO - son 7 yıllık Grafiktir ,,, 2010 - 2017

3.  Alıntı Originally Posted by İzmir Yazıyı Oku
    sn.Piroğlu ,, gayet güzel açıklama ve grafik elinize sağlık

belirttiğiniz gibi Ma cross göstergesi ,,,hissenin genel Trendini gösterir ,,,tespitiniz şimdilik doğru ,, ( 16.02.2017 tarihinde üste attı kendini )
    grafiğinizde yer alan en güzel ve sağlıklı gösterge ( Ma Cross'dur ) diğerleri beklentilerinizi karşılamıyabilir..

fakat bu DOCO , sağı solu hiç belli olmuyor ,,çok sığ hisse olduğu için aynı gün olumsuz giden ortamı terse çeviriyor...veya tam tersi olumlu ortamı , çoook kurnazca davranıyorlar ,,,
    birde şu anki Türkiyedeki gelişmeler Doco'yu etkilediği gibi otomatik olarak Grafiği ve fiyatını ( piyasa değerinide etkiliyor )

Turizmin canlanması ,,, Uçakların vızır vızır inip kalkması önemli ( THY ) ve bilanço ,,,, kamu spotlarında vb yerlerde düğünlerinizi Tükiyede yapın diye teşvik ediyorlar..

2017 yılı spk mevzuatı ile ilgili pek ayrıntı yok , ama cezalar artırıldı ,,,, ( Piyasa bozucu Eylemler ile ilgili ) önemli olan emir iptali kaldırılmalı ,,,,bu hala devam ediyor...

DOCO - son 7 yıllık Grafiktir ,,, 2010 - 2017

Sn. İzmir ,
    Yorumların içim teşekkür ederim , sanırım bir süre burada takipte olacağız ,
    Kolaylıklar .

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •