Sayfa 33/837 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon
Arama sonucu : 6690 madde; 257 - 264 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ilk maliyetin kaçtı senin dostum..?? ne zamandan beridir bu hissedesin ??
    Tereyağı bimde 44 idi

2. Tabii onları satali çok oldu. En son aldığım iki kal haneri ile sağlam duduklendim... Çok sinirliyim. Kandirillmak adice

3.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Tabii onları satali çok oldu. En son aldığım iki kal haneri ile sağlam duduklendim... Çok sinirliyim. Kandirillmak adice
    *Kap haberi... Forumda da goygoya getirildik

4.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Tabii onları satali çok oldu. En son aldığım iki kal haneri ile sağlam duduklendim... Çok sinirliyim. Kandirillmak adice
    296 en zirveden de satarak başkasını düdüklemek iyi miydi ?? sen bu hisseden toplamda en az 3-5 kat kazanmış olmalısın...şimdi belki de %10 zarardasın diye bu kadar bağırıp çağırman hiç hoş değil...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. fenerbahçeli dostum bak 25,11,2022 tarihinde bir yorumunda ne demişsin..

Hocam orada kredili para ile vardım. 8 ay falan bekledim. Temettü haftası 1800lerddn girmiş aylarca beklemiş 1300lerddn vermiştim. Çok üzülmüştüm. Son zamanlarda en güzel gesanda kazandim. 295 ten veriyordum dedim ki ilk defa uzuncu ol ... Ha bir de kontrun3pesinddn gitmesi yorucu
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    296 en zirveden de satarak başkasını düdüklemek iyi miydi ?? sen bu hisseden toplamda en az 3-5 kat kazanmış olmalısın...şimdi belki de %10 zarardasın diye bu kadar bağırıp çağırman hiç hoş değil...
    Hoşluk standardini sen mi belirliyorsun. Ve kazanmadim o dedigini. Senin gibi hissem uçsun diye goygoy yapmiyorum. Kazaniyorsam sevincimi kandiriliyorsam sinirimi paylaşıyorum. Goygoy çok yapıyorsun yapma demiyorum sana ama sen karışıyorsun. Bu hisseyi alan tabii ki cikacal yorumu okumak ister. Millete istedigini vererek prim kasiyosun. Ama bana karisma. Ne halt edersen et ben sana karismiyorum

7. Hissede yapılanlar etik değildi, çok kızdık... Ama hayat devam ediyor, yeni duruma adapte olmak lazım. Bu hissede beklemem denirse, buradaki zarar çok rahat halka arzlardan çıkarılabilir. Hissede alışlar 101 K oldu takaslar güzel, 9 unda bürüt takastan çıkıyor, europower enerji halka arzı bugün akşam, haftaya veya yakın bir zamanda çıkacak...Geçmiş geçmişte kaldı...Bol kazançlar...

8.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Hoşluk standardini sen mi belirliyorsun. Ve kazanmadim o dedigini. Senin gibi hissem uçsun diye goygoy yapmiyorum. Kazaniyorsam sevincimi kandiriliyorsam sinirimi paylaşıyorum. Goygoy çok yapıyorsun yapma demiyorum sana ama sen karışıyorsun. Bu hisseyi alan tabii ki cikacal yorumu okumak ister. Millete istedigini vererek prim kasiyosun. Ama bana karisma. Ne halt edersen et ben sana karismiyorum
    dostum sen de çok kazandığın hissede %10 zarar ettin diye ortalığı velveleye verip tüm yatırımcıların moralini bozma...biz burada goy goy yapmıyoruz ,kendi düşüncelerimizi paylaşıyoruz....hem de ta 19,00 tl den beri...kısa vadeli düşünecekler için her zaman risk var dedik...bu riski göze alabilen sonuçlarına da katlanmalı...kazanınca süper hisse ,kayıp edince de tuka ka demek doğru değil...gerçekten hisse iyiyse ve buna güveniyorsan ona göre dik durmalı..yok kötüyse de hiç bulaşmamalı...

sen zarar ettin diye burada yüzlerce kişi senin küfürlerini okumak zorunda değil...

Sayfa 33/837 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •