Arama sonucu : 477 madde; 1 - 8 arası.

Konu: GEDZA - Gediz Ambalaj

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Sn Yarimada hammadde fiyatlarinda ki düşüşün etkisinin ilk ceyrekten itibaren gorulmeye baslanmasi ve İsmail beyin paylaşımını yaptigi makinelerin kurulumunun bu aylarda tamamlanmasıni beklemem ilk ceyrek olmaz ikinci ceyrek olur ama olur bence.
    Şirketin olmazsa olmazı ciro artışı. Hammadde fiyatlarından dolayı brüt marj artsa dahi bu büyük bir katkı getirmez. Yatırımların tamamlanması ile ciroda bir artış mutlaka olacaktır ama bunun için 2023 ilk çeyrek düşük ihtimal. Zaten önceki yazımda yatırımların yavaş ilerlediği eleştirim de bu yüzden. Gediz Plastik yatırımı başlayalı sanırım 2 yılı geçti. Şirket sadece güneş enerjisi sistemini hızlı şekilde kurdu. Onun dışında diğer makinalar da oldukça gecikmeli geldi.

2. Ben Sise ile yapilan anlasmadan üründen memnun kalındığı ve siparislerin artması muhtemel olmasi uzerine cikarim yaptim bir iki ceyrek gec olsun bizim olsun sıkıntı yok uzun vade baktığımdan sorun görmüyorum. Dediginiz gibi yatirimlar uzun sürüyor otomotiv yatiriminin tamamlanmasi belki 2024 u bulacak ama hikaye yaklastikca potansiyel artacak.
     Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Şirketin olmazsa olmazı ciro artışı. Hammadde fiyatlarından dolayı brüt marj artsa dahi bu büyük bir katkı getirmez. Yatırımların tamamlanması ile ciroda bir artış mutlaka olacaktır ama bunun için 2023 ilk çeyrek düşük ihtimal. Zaten önceki yazımda yatırımların yavaş ilerlediği eleştirim de bu yüzden. Gediz Plastik yatırımı başlayalı sanırım 2 yılı geçti. Şirket sadece güneş enerjisi sistemini hızlı şekilde kurdu. Onun dışında diğer makinalar da oldukça gecikmeli geldi.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •