Arama sonucu : 2022 madde; 1 - 8 arası.

Konu: BRSAN - Borusan Mannesmann

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    I Love BİST Game
    Gönderi
    677
     Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Baslar buralar artik sahte hesaplarla dolmaya , Alkimde olduğu gibi
    Bu yazınız bana ithafen yazıldı ise; 24 senedir İMKB'de, 16 senedir de hisse.net'teyim. 2020'de buradaki bir üyenin çok kıymetli bir dostum olan bir büyüğüme yaptığı terbiyesizlik sebebiyle pek yazmıyorum.

Bizi bilenler bilir, özellikle de eskiler. Kaç yıldır bu piyasadasınız bilmem ama BRSAN alıp sattığım rakamları hayal bile edemezsiniz. Buda 31 Aralık 2021 tarihli sabit Twitim.

OK.

Cengiz abiyi ise bana değil, herhangi bir borsa üstadına sorabilirsiniz. Ceketini ilikler, anlatır ondan dinlersiniz.

[url=https://www.hizliresim.com/itnzpvw]
    YASAL UYARI: Burada yazdığım bilgi, haber ve yorum TAVSİYE niteliğinde olmayıp, YATIRIM DANIŞMANLIĞI kapsamında DEĞİLDİR! Anlaştıkmı ?? Zaten borsadan hiç anlamıyorum zarar edebilirsiniz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    I Love BİST Game
    Gönderi
    677
     Alıntı Originally Posted by MIHNANA Yazıyı Oku
    Bu yazınız bana ithafen yazıldı ise; 24 senedir İMKB'de, 16 senedir de hisse.net'teyim. 2020'de buradaki bir üyenin çok kıymetli bir dostum olan bir büyüğüme yaptığı terbiyesizlik sebebiyle pek yazmıyorum.

Bizi bilenler bilir, özellikle de eskiler. Kaç yıldır bu piyasadasınız bilmem ama BRSAN alıp sattığım rakamları hayal bile edemezsiniz. Buda 31 Aralık 2021 tarihli sabit Twitim.

OK.

Cengiz abiyi ise bana değil, herhangi bir borsa üstadına sorabilirsiniz. Ceketini ilikler, anlatır ondan dinlersiniz.

[url=https://www.hizliresim.com/itnzpvw]
    75-80'lerde BRSAN yazdığımızda, bilgisi olmadan fikri olanlar, aklı sııra laf sokmaya çalışanlar vardı. Sinirlenince ağzım bozuluyor, onun için cevabı ben vermeyeyim. BRSAN zaten ürettiği ürünle gereken cevabını verdi.

Tut şunun ucunu döşeyelim abi.

Cengiz babaaa ne diyorduk.
    ahahahahahah
    YASAL UYARI: Burada yazdığım bilgi, haber ve yorum TAVSİYE niteliğinde olmayıp, YATIRIM DANIŞMANLIĞI kapsamında DEĞİLDİR! Anlaştıkmı ?? Zaten borsadan hiç anlamıyorum zarar edebilirsiniz.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •