Sayfa 690/784 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700740 ... SonSon
Arama sonucu : 6266 madde; 5,513 - 5,520 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Sirketin fiyatinin hala cok ucuz oldugunu dusunmekle birlikte , hem fazla sisen borsa hem de bizim hirsizlarin insaatta cevirecegi dumen ihtimalini dusunerek temkinli olmayi tercih ediyorum . Sirketin basinda CEO yok , sirket ne yone gidecek belli degil , ortaklar birbirlerini yiyor herkes kendi adamini tutma pesinde pislik almis basini gitmis , sirket kaynakli bi nedenle de yukselmiyoruz . Aselsan , ulker grubu gibi ucuz kalmis hisselere giren bir spek grubu var var onlarin keyfine gore gidiyoruz , sirket kaynakli herhangi bir beklentinin onden satin alinmasi gibi bi durumun da oldugunu dusunmuyorum , spek nereye getirirse oraya gideriz dusuncesi icindeyim artik . Olay temel analiz kismini asmis gibi artik
    Benim de benzer endişelerim var

Dün ne oldu da senet düşen borsada prim yaptı bilmiyorum/anlayamıyorum

Şirket alacaklarını tahsil etmekten aciz durumda

CEO su yok

CEO neden genel kurulu beklenmedi, neden yenisi bulunmadan eskisi gitti. Anlaşılır ve alışılmış değil

Bir gariplik var

ortaklar arası kan - gövde götürüyor

Spek de, bir yere kadar

2.  Alıntı Originally Posted by veysel karani Yazıyı Oku
    USD bazlı Aylık Ichi_moku burada da 2,8'USD yi geçip üstünde kalması lazım ki bir şeyler olabilir diyelim.

üstadım tam da dediğiniz yerlerde karar yeri 2,80.$ olsa gerek....

endeks gündem bozarsa gene 50 altlarına inebilir belki eski uyuz hareketlerine...

2.80.$ üstünde kalmayı becerebilirse 53 lira üstü yola devam diyebilir.....

sanki endekse göre hareket edebilirim der gibi duruyor....

dün güzel heriflik yaptı ama bu uyuzun sağı solu belli olmuyor....

tahtacı ne derse canı nereye isterse oraya savuracak bizi....
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez . yatırım tavsiyesi icermez....KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

3. bence endeks gorunumlu gibi gozukuyor ama ulker kagitlari hala artida , ayni spek burada da var . Endekste utopik sert bir dusus olmazsa yon yukari olur gibime gelio da soyle de bir sey var insaat yine zararsa haberi onden ucar haftaya falan bi anda sert duserken ne oluyoz demeyin yeni gelenler bilanco sizdirmistir Reha . Hele Ceo da yok simdi , korkacaklari edecekleri adam da yok , simdi tam at kosturur o sizinticilar viop kaldiracli islemlerde falan . Bakarsiniz bi yerden para alirlar o sayede surerler , tamamen bu uckagitci hirsizlarin spek ile yaptigi anlasmaya bagli , bana hala yon yukari gibi geliyor ama ne zaman ki ulker grubu aselsan falan sert dususler olur o zaman bakariz

Toros un halka arzı hakkında bazı konuşmalar var acaba sadece spekülasyon mu yoksa gerçeklik payı var mı ? Önümüzdeki genel kurul çok önemli ve belirleyici olacak.. Hisse gerçekten bizim gibi çok sabırlıların hissesi.. Sır duruşu ve şeffaflıktan uzak duruşları herkeste rahatsızlık yaratıyor.. Bakalım izleyelim neler yaşayacağız.

5. Bu günkü düşüşün nedeni benim ortaklar. İlave alım yaptım. Alışkanlıkla anında eksi 3 kilitleme yaptı.
    YTD

6. sayin alidelta

Bizimkiler kesinlikle halka arz etmeyeceklerini bircok kez yinelediler , toros ile alakali belirtilen yabanci ortak arayisi ile ortak bulup pazar agini genisletme plani vardi Pandirin , simdi Pandir gitti her sey muhtemelen rafa kalkmistir ancak ne yapip edip halka mi aciyorlar yoksa ortak mi buluyorlar yapmalari lazim yoksa seneye her sey gec olabilir . Tosyali falan sektore hizli giris yapacak yakin zamanda tamam kolay degil bir anda torosun sahip oldugu bayi dagitim agina sahip olmak ancak onumuzdeki seneler etkiler , Eti gubre de bu ise girdi DAP da rakibimiz . Eger satmazlarsa torosu yakinda ellerine alirlar bu rekabet karsisinda . ama yapabilirler mi yapamazlar bunlar , iyice yok pahasina getirir birine peskes cekerler . Bu sirkette once sayin maslaklinin dedigi gibi patronlarin bir olmasi gerekiyor , at sahibine gore kisniyor ne yazik ki . Benim bu sirketten uzun vadeli manada bir beklentim yok artik , spek girsin kaldirsin ulker , aselsan vs borsa ralli bitene kadar yeter , bu hirsiz surusu sirketi ic eder batirir gelecege umutla bakamiyorum sirket ve faaliyetleri hakkinda . Yakinda gostermelik 1-2 ihale alinir bahar havasi gelmis gibi gozukur sonra kol gibi zararlar dosenmeye baslar .

https://www.birgun.net/haber/gubrede...tirecek-399548

7. bu sirkete yakisan deger 25 tl olacak dolar karsiliginda 25 tl fiyata dusmektir , bu rezil patronlar ve yonetim sonunda onu da basaracak , butun sirketler son 3 senede en az 7-8 katina cikarken 2 katina ite kaka cikan sirket , duserken de en onden dusuyor . Borsada da buyuk balon oldugunu dusunursek gelecek sert endeks kiyimlarinda bir de insaat zarari gelirse yine basa doneriz . Bunak zeko Yk baskani olarak ne yapti da simdi geldi vekalet ediyor , daha cok vekalet eder . Namuslu serefli bir yonetici disardan bu sirkete gelmez , gelen de birileriyle is cevirmeye gelir bu saatten sonra . Necip Bey in de dedigi gibi bu sirkete en sonunda kayyum atanir , mevcut eldekiler bu sirkettte gorevlerini kotuye kullanmaktadir ( Hakan Goral disinda) . Ortaklar olarak Murat Gigin denen kan emiciyi bu sirketten butun iliskisini keserek uzaklastirmamiz lazim , avanesi Cahit ve insaat ekibinde pisliklere bulasanlarla birlikte . Yoksa surekli supriz sizan bilancolar , Azfende donen dumenler , Socar a torene peskes cekmeler bitmez . Elde bi Toros var bu ekip onu da ustaca birilerine peskes ceker eger sesimizi duyurmazsak . Ben bi aksilik olmazsa izin tarihimi GK ye gore ayarliyorum orada olacagim , parami emegimi calanlarla hesaplasmaya gidecegim , sizlerde olan bitenden rahatsizsaniz orada olun tutanaklara gecirelim olan biteni

8.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    bu sirkete yakisan deger 25 tl olacak dolar karsiliginda 25 tl fiyata dusmektir , bu rezil patronlar ve yonetim sonunda onu da basaracak , butun sirketler son 3 senede en az 7-8 katina cikarken 2 katina ite kaka cikan sirket , duserken de en onden dusuyor . Borsada da buyuk balon oldugunu dusunursek gelecek sert endeks kiyimlarinda bir de insaat zarari gelirse yine basa doneriz . Bunak zeko Yk baskani olarak ne yapti da simdi geldi vekalet ediyor , daha cok vekalet eder . Namuslu serefli bir yonetici disardan bu sirkete gelmez , gelen de birileriyle is cevirmeye gelir bu saatten sonra . Necip Bey in de dedigi gibi bu sirkete en sonunda kayyum atanir , mevcut eldekiler bu sirkettte gorevlerini kotuye kullanmaktadir ( Hakan Goral disinda) . Ortaklar olarak Murat Gigin denen kan emiciyi bu sirketten butun iliskisini keserek uzaklastirmamiz lazim , avanesi Cahit ve insaat ekibinde pisliklere bulasanlarla birlikte . Yoksa surekli supriz sizan bilancolar , Azfende donen dumenler , Socar a torene peskes cekmeler bitmez . Elde bi Toros var bu ekip onu da ustaca birilerine peskes ceker eger sesimizi duyurmazsak . Ben bi aksilik olmazsa izin tarihimi GK ye gore ayarliyorum orada olacagim , parami emegimi calanlarla hesaplasmaya gidecegim , sizlerde olan bitenden rahatsizsaniz orada olun tutanaklara gecirelim olan biteni
    Ortak

Sonuna kadar haklısın

Biz gençleşme derken şaka gibi 80 yaşında adam geldi

Bu işin sonu kötü…

AZFEN hikayesine blr açıklama yapıldı mı?
    Orada göz göre göre kaçak var, iki bilanço nasıl farklı olabilir ki ?

Sayfa 690/784 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700740 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •