Sayfa 775/1002 İlkİlk ... 275675725765773774775776777785825875 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 6,193 - 6,200 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

Hem pazartesi ve hemde bugun carsamba gunu NBV satis talebim, saat gecti gerekcesi ile iptal edildi.
    Fatura odenmesi gerekiyordu zor durumda birakti beni fon, simdi den talep ettim yarin full cikip PPZ ye gecerim artik.....
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

2.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Hem pazartesi ve hemde bugun carsamba gunu NBV satis talebim, saat gecti gerekcesi ile iptal edildi.
    Fatura odenmesi gerekiyordu zor durumda birakti beni fon, simdi den talep ettim yarin full cikip PPZ ye gecerim artik.....
    Siz mi geç verdiniz emri yoksa süresinde verdiğiniz halde mi iptal edildi.

3.  Alıntı Originally Posted by byroltr Yazıyı Oku
    Nihayet bugün halloldu.Oyakportföyden mail alıp gönderdim ondan sonra kabul ettiler.Çıkan çocukla samimi olduk, devamlı ordan birilerine sorduğunu söyleyip durdu.Onların verdiği cevap, doğruysa daha faciaydı, fon sepeti fonları stopaja tabi demişler.Çok bilgisizler, şaşırdım açıkçası.Osmanlıda bahsettiğin olay 2 defa başıma geldi, ama o bir hata;burdaki bilgisizlik.Defalarca konuştum adeta ispat ettim.Saçma sapan işler, bir daha ordan fon falan almam daha doğrusu hesabı kapatıcam.
    Rpd yi sattim. Stopaj yok

4.  Alıntı Originally Posted by ayurdakok Yazıyı Oku
    Olmak zorunda kanunen.
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

5.  Alıntı Originally Posted by ayurdakok Yazıyı Oku
    Olmali

CPH2095 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    NBV hangi fon?

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    NBV hangi fon?
    yurttaşımız sehven yanlış yazmış. İlkbahar anlamına gelen ( bknz. Türk Dil Kurumu Sözlüğü ) NeVBahar fonunu diyor ...
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Ben zamani icinde verdim ama bildirildigi halde iptal olmus saat gecti diye
    dun gece ileri tarihli olarak gene talep ettim sabah baktim gene iptal
    tekrar talep ettim bildirildi eslesti yaziyor du simdi tekrar kontrol ediyorum..
    Bekliyor eslesti yazili... bole paranoya mi yapcam almam bu fonu artik.. PPZ en kral ona geceriz...

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Siz mi geç verdiniz emri yoksa süresinde verdiğiniz halde mi iptal edildi.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Sayfa 775/1002 İlkİlk ... 275675725765773774775776777785825875 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •