Sayfa 673/690 İlkİlk ... 173573623663671672673674675683 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 5,377 - 5,384 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Kar beklentimin çok altında geldi, fiyat beklentimi biraz daha aşağı çekiyorum. Bu durumda 1.90 kırılabilir ve 1.66 görülebilir. Hissede olan arkadaşlar için temennim elbette düşmemesi yönünde, benim pozisyonum yok, nakitte olanlar için aşağıda alım fırsatları verebilir. YTD
    Tekniğe inanma tekniksiz kalma👏👏👏

Bide hökümet değişirseee
    Abowwe

3. Marj 20 olsaydi -20 yapacakmiydi bu kereta,valla 1 lira olsa alacak adrenalim yok,bir düşündüm buradan mi yoksa 2.50 üstü haftalık kapanış yaparsami diye, sonra vazgeçtim,hele bir seçim geçsin, zaten krdm de acayip zarardayim,moral falan kalmadı

4. 1.50 ye düşerse 1.43 stoplu veya 2.32üstü kapanış larda 2.25 stoplu alma niyetim var düşer mi cikarmi bilmem,bilgim olsa zaten buraya yazmam,o yüzden al SAT tut tavsiyesi değildir,

5. Böyle günlerde yazmak zordur, IMKB de bir satış dalgası var, birinci olumsuz faktör bu, seçim sonrası bir kaos çıkma olasılığı fiyatlanıyor, ikinci olumsuz konu kötü gelen bilanço, bilanço beklentinin çok altında geldi, üçüncü olumsuz konu seçim sonrası iktidar değişirse iktidara yakın görünen şirketlerin olumsuz etkileneceği düşüncesi. Noktayı burada koyalım bu kadar olumsuzluk yeterince can sıkıcı, olumlu konuya gelelim, bilanço bu kadar kötü olmamalıydı, kötü makyaj mı çekildi sorusu insanın kafasını kurcalıyor, diğer olumlu konu yüksek enflasyon neticesinde komik kalan PD/DD (0.41) değerleri. 1.66 nın altında her fiyattan alırım ben bu kağıdı, maliyetim yukarıda olsa da beklerdim. Millet ittifakı bir koalisyon iktidara gelseler dahi mutlaka aralarında KLGYO ile iyi ilişkisi olan birileri vardır. Panik satışlar daha çok can yakar. Bu başlıkta yazan arkadaşlarla sevgi bağım var kimse zarar etsin istemem. Bu fiyatlar şahsi görüşüme göre çoktan kol kesme sınırlarını geçmiş durumda. Neyse görüşlerim bunlar ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Sabır her derdin şifasıdır.
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

6. Keşke yanılmış olsaydım Sevgili GP, hisse pozisyonu olan arkadaşlar için üzgünüm ancak sabır her derdin şifasıdır. İnşaat sektörü depremdi kentsel dönüşümdü derken mutlaka canlanacak!
     Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Tekniğe inanma tekniksiz kalma������
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

Sn tahminci sizi gene burada görmek ne güzel.Analiziniz için kendi adıma çok teşekkür ederim.İyi dilekleriniz de zaten hep malumumuz.Hazır sizi yakalamışken bir şey sormak istiyorum.Bilançoya bakabildiniz mi.Bu bilançoda hasılat 75 milyon denmiş.Sadece beşiktaş abbasağa da bir ev 25 30 milyona satılıyor.İlk 3 aydaki gerçek hasılat rakamını nerden bulabiliriz.Bunlar ne kadar ev satmışlardır hangi kalemden iz sürebiliriz.

Fiyata gelince kkiler avm yi 750 milyona yeni aldık,esenyurt lojistik 2 milyar değer biçildi,200 milyona bahçelievlerde yeni 22 tane dükkan aldık,kasadaki nakit ,kkm ve hisse fonu ve alınan arsaları projeleri saymıyorum ama şirket 1.75 değerle 2.4 milyar ediyor.İster beğen ister beğenme piyasa fiyat bu diyor.Bu fiyat tarihi dibi olan 0.83 den bile daha ucuz.Ama son günlerde tüm kağıtlarda aynı şey yapılıyor,panikle sat sat sat ))))) E alıcı da olmayınca fiyat bu oluyor.Benim durum malum aynen devam)))))))

Sayfa 673/690 İlkİlk ... 173573623663671672673674675683 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •