Sayfa 12/339 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 2705 madde; 89 - 96 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. Yaklaşık 1 saat 10 dakika sonra en güzel fırsatı şu an veriyor , almak isteyen varsa ya da kaldıysa

2. acele etmemek gerekir ilave için haziran sonu beklenmeli pandemi gibi ne olduğu belli değil kenardan izlemek lazım 15 milyar piyasa degeri var çokta ucuz değil 30 milyon lotu var enerjilerde ilk alınacak kagıtlardan ytd

Sahıbı borsacı olan şirketi aldık ,sonu iyi olsun !!!sektorde sıkıntı var gözüken o !!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. sonu eupwr a benzemesin ilk günden taban yaptı sanki daha sert düşecek gibi yeni çıkan kagıtları 2 tavanda satmak lazım büyü bozuldu halka arzlarda ytd..

Bu sektördeki bütün şirketler tepetaklak , zor dönemler !!bir seçim nelere kadermiş !!bitsede kurtulsak !!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

6. Sabah tavandan alanların elinde patladı sanırım bundan sonra halka arza katılacaklar iyice düşünmesi gerekecek durum vaziyet öyle görünüyor

7. seçimde pandemi düşüşü gibi umarım çabuk düzelir yoksa hem enflasyon hem düşüş bir daha zor gelir borsaya ky..

Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    seçimde pandemi düşüşü gibi umarım çabuk düzelir yoksa hem enflasyon hem düşüş bir daha zor gelir borsaya ky..
    Gelmesın zaten ,bir faydaları yok bence ,yem oluyor çoğu !!

Sayfa 12/339 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •