Sayfa 276/487 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376 ... SonSon
Arama sonucu : 3889 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,923
    9-12 arasında her hane mal alacak zaten köküne kadar biz burdan alıyoruz ya düştükçe onlarında bir tarafları kabarıyor. Sanki diğer hisseler gibi %500 prim yapmişta ilk düşüşte tabana yanaşıyorlar. Yanaşsınlar tahtacı bitişin psikolojisini yaşıyor. Çünkü 0.6 usd ortalamalı malı bu enflasyonda en iyi 0.90 ortalama ile devretmiş olsa da ciddi zararda. Düştükçe millet heralde satar sanıyorlar
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,662
    13,77 part-3, 13,70 part-4, 13,63 part-5, 13,56 part-6, 13,49 part-7

bu kadar düşüşe dayanamadım. alımları öne çektim.
    çok saçma yahu. adamdan aldıkça etinden et koparıyormuş gibi daha da veriyor.

3.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    9-12 arasında her hane mal alacak zaten köküne kadar biz burdan alıyoruz ya düştükçe onlarında bir tarafları kabarıyor. Sanki diğer hisseler gibi %500 prim yapmişta ilk düşüşte tabana yanaşıyorlar. Yanaşsınlar tahtacı bitişin psikolojisini yaşıyor. Çünkü 0.6 usd ortalamalı malı bu enflasyonda en iyi 0.90 ortalama ile devretmiş olsa da ciddi zararda. Düştükçe millet heralde satar sanıyorlar
    Tufan bey
    Seçim sonuçlarına rağmen sizce neden aşağı sürüyor.
    Nisan ortasından sonra satış derinleşti sizce tahta el mi değiştiriyor.
    Zarar çok bunalttı.

4. millet ittifakı kazanacak diye endeks yukselirken diğer hisseler ile yukselmedi , cumhur kazanacak diye endeks satış yiyince önden düşüyor...son 2 çeyrek kötü bilanço üzerine liyakatsiz yönetim, deprem, seçim belirsizliği derken cumhur ile hiper enflasyon ortamının devam edeceği beklentileri dipsiz kuyuda aşağı doğru yol alıyor. Birilerini batırmadan durmayacak bıyıklı londra çetesi..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    3,923
     Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    millet ittifakı kazanacak diye endeks yukselirken diğer hisseler ile yukselmedi , cumhur kazanacak diye endeks satış yiyince önden düşüyor...son 2 çeyrek kötü bilanço üzerine liyakatsiz yönetim, deprem, seçim belirsizliği derken cumhur ile hiper enflasyon ortamının devam edeceği beklentileri dipsiz kuyuda aşağı doğru yol alıyor. Birilerini batırmadan durmayacak bıyıklı londra çetesi..

filler tepişmese biz karıncalar nasıl ucuz mal alacaz.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    3,923
     Alıntı Originally Posted by YANSIMA Yazıyı Oku
    Tufan bey
    Seçim sonuçlarına rağmen sizce neden aşağı sürüyor.
    Nisan ortasından sonra satış derinleşti sizce tahta el mi değiştiriyor.
    Zarar çok bunalttı.
    ben overall a bakmıyorum çünkü nereden vereceğimi az çok tahmin ediyorum:
    sadece nereye düşerse ne kadar alacağımı biliyorum.
    tahta böyle giderse evet el değiştirecek bence
    ky ya geçecek tahta

7. Dolar bazlı bir yana tl bazlı bu hisse 2011 yilinda simdiki sermayesine gore 5.50 gorunuyor . 12 senede 4.5 lirada temettu dustugunu dusunursek 2011 yilinda hisse 10 tl civarinda imis .

Ben bu olayi efeste gormustum . 2 sene once 15 lira idi 10 senedir ayni yerde idi .

Tufan abi ile beraber gelenlerin satmayacagini dusunerek tahtaci bol bol trade yapiyor olabilir tek handikap bu bence .

Bence degil 9 , 12 leri bile zor gosterir .

12 senedir tl bazinda bile ayni yerde , baska birsey demeye gerek yok . Rezalet bir performans .

8. 2 sene once ev alip evde dizi izleyerek farkinda olmadan milyoner olundugu yerde . Bizim sirketlerimizin haline bakın .

2011yilinda alip 13 senedir satmayan adamin basbas cikmasi icin hissenin bu sene 200 liraya gelmesi gerekli . Her sene daha da ustune koymali geciktikce .

28 mayis 2013 gezi ve bernankenn para yakmasi ile baslayan cöküs . 28 mayis 2023 ile beraber tersine doner ve 10 senelik ralli baslangici olur .

Sayfa 276/487 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •