Sayfa 117/339 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon
Arama sonucu : 2705 madde; 929 - 936 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. En sevmediğim şey hissenin yerinde durması migrenim azıyor ya aşağı ya yukarı vur gitsin silkeleme mi istiyor ver iki taban onuda yapmıyor hisse kaybederim diye böyle %1~2 eksi artı takılıyor beni de uyuz ediyor
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Şimdi dikkat ettim betonu direkt 90 dereceyle kesmişler bu durumda dilatasyon derzi yapacaklar sanırım çünkü iki farklı zamanda beton dökümü yapılacaksa beton 60 derecelik Bi açıyla önüne Bi setle genelde rabis teliyle beton kesilir beton 90 derecelik açıyla kenar kalıbıyla parlak yüzeyle kesilmez neyse şişleme yaparsınız epoksi takviyeli bu biraz uzmanlık alanıma giriyor da o yüzden detay vereyim dedim 30 yıldır işimi yapmadığım için içimde Bi özlem var heralde
    meslek neydi dostum...?? yatayda kalması insanı sıkar, heyecanlı arkadaşları hisseden döker...heyecan arayan arkadaşlar başka hisselere gider..sabretmek lazım...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. İnşaat en son Antalya da 5 adet 15 katlı bina dikmiştim

4. Bence 158 e çeksinler ardından tavana kitlesinler nasıl uyar mı

5.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    https://twitter.com/i/status/1663995656577380353
    Bu inşaat kendi fabrikasının arka ve yan kısmındaki boş alandaki kısımda devam eden sanırım mevcut kullanılan kısmın %60~70 i direkt üretim kısmına dahil olacağını düşündüğüm için %100 üretim alanı artacaktır
    Yeni yapılan alının üretim hattına %100 oranında artış sağlayacağı daha önce açıklanmış mıydı?

6. psikolojik olarak 160,00 ın üzerinde kalabilmek çok önemli...şu anda burada satışları karşılama isteği var...satıcılar eteklerindeki taşları döksünler bakalım...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by buraknsx Yazıyı Oku
    Yeni yapılan alının üretim hattına %100 oranında artış sağlayacağı daha önce açıklanmış mıydı?
    Bilmiyorum ama alan olarak mevcut yapının %60 70 ine denk geliyor mevcut yapıda giriş kapısından itibaren üretim başlamadığı için giriş artı çalışanların yemekhane soyunma revir vb alanları barındırdığından ek binanın üretime böyle bir katkısının olacağını tahminen söyledim

Smartg gidiyo bu niye duruyo?

Sayfa 117/339 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •