Sayfa 617/819 İlkİlk ... 117517567607615616617618619627667717 ... SonSon
Arama sonucu : 6549 madde; 4,929 - 4,936 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by yaşlı_kurt Yazıyı Oku
    50 ser bin lotla günlük yapıyorum dostum kenarda uzun vadeli olarak nikoyu bilmem ama bende 428 k var
    svg
    28bin lotu gördüğüm an tamamım ben abi, ne yaptın... 428bin lot nedir İyiymiş maliyet, saygı duydum 2 seneye milyona dayanır. Ben de 20bine yaklaşırım. Fakirlik budur.

2.  Alıntı Originally Posted by yaşlı_kurt Yazıyı Oku
    Bence bir daha günçelle
    svg
    Devlet Baba toplu sözleşmeden doğan maaş zammını toplu yatıracak, onu bekliyorum. Hayallerim 44 civarıydı, yoksa yattığı gün 60 olsa alıp geçeceğim. Gözü karayımdır:/

3.  Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    Devlet Baba toplu sözleşmeden doğan maaş zammını toplu yatıracak, onu bekliyorum. Hayallerim 44 civarıydı, yoksa yattığı gün 60 olsa alıp geçeceğim. Gözü karayımdır:/
    Aynen bende usta,ozamana kadar patlamasa bari sasa

4. Doların mevcut durumuna göre hedef ve alım yerlerini yeniden kurgulamak lazım.
    Bir çok hisse gibi Sasa da da artık TL bazlı grafik yerine dolar bazlı bakmak lazım.
    Hisse zirve düşüşünü uzun süredir yatayda dinlenerek sindirmeye çalışıyor..
    Süreç ne kadar sürer bilme şansımız yok ama büyüme hissesi arayanlar için Sasa hala büyüme hissesidir...
    5 yılda bu kadar yükselmiş demek çok düz bir bakıştır...
    Erdemoğlu hisseleri teminat olarak kullandığı sürece hisse değerini belli seviyelerde tutmak isteyecektir...
    Ytd.

5. ortaklar yaşlı kurt abiynen şaşa fabrikasında birer ortak olarak kendimize bir oda talep ettik saolasın patron bizi kırmayıp bize şirketin bir odasını tahsis etti günde 5 çay 2 Türk kahvesi ve 1 neskafe içme hakkımız varmış sonrakiler için parasının ödeyip içecekmişiz yemek yok yalnız onuda evden sefertasında getireceğiz artık yaşlı kurt abi yumurta kaynatacak

6.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Doların mevcut durumuna göre hedef ve alım yerlerini yeniden kurgulamak lazım.
    Bir çok hisse gibi Sasa da da artık TL bazlı grafik yerine dolar bazlı bakmak lazım.
    Hisse zirve düşüşünü uzun süredir yatayda dinlenerek sindirmeye çalışıyor..
    Süreç ne kadar sürer bilme şansımız yok ama büyüme hissesi arayanlar için Sasa hala büyüme hissesidir...
    5 yılda bu kadar yükselmiş demek çok düz bir bakıştır...
    Erdemoğlu hisseleri teminat olarak kullandığı sürece hisse değerini belli seviyelerde tutmak isteyecektir...
    Ytd.
    Valla sayenizde teknik takibi, daha doğrusu ortalama takibinin ne kadar önemli olduğunu anlamıştım. Kendi çapımda güzel de getiri sağladım bu ortalama takibinden ve ikinci aşama dolar takibine de merhaba diyorum bu durumda

7.  Alıntı Originally Posted by Nikopoll Yazıyı Oku
    ortaklar yaşlı kurt abiynen şaşa fabrikasında birer ortak olarak kendimize bir oda talep ettik saolasın patron bizi kırmayıp bize şirketin bir odasını tahsis etti günde 5 çay 2 Türk kahvesi ve 1 neskafe içme hakkımız varmış sonrakiler için parasının ödeyip içecekmişiz yemek yok yalnız onuda evden sefertasında getireceğiz artık yaşlı kurt abi yumurta kaynatacak
    Nusret ayağınıza gelir ve bu başlıkta fakir edebiyatını bir tek ben yapabilirim

8.  Alıntı Originally Posted by Frost3577 Yazıyı Oku
    Aynen bende usta,ozamana kadar patlamasa bari sasa
    Bir çok bakanlığa yatırmışlar ama benim ait olduğum Sağlık Bakanlığı yatırmadı. Bekliyoruz bakalım.

Sayfa 617/819 İlkİlk ... 117517567607615616617618619627667717 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •