Sayfa 242/339 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292 ... SonSon
Arama sonucu : 2705 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by NeverGiveUp Yazıyı Oku
    Bazı aracı kurum uygulamalarında f/k 210,31 görünüyor niye böyle oldu?
    Benim Matriks de FK 20.94 görünüyor. Anormallik yok..

2. Arçelik güneş paneli üretmeye başlıyor: Yıllık 1 milyon adeti aşacak

https://www.dunya.com/sirketler/arce...-haberi-697483

Arçelikde bu sektöre girmiş. Yanlış hatırlamıyorsam yıllık Türkiye üretim kapasitesi 10GW civarı. Bu sene kapasite artışlarıyla beraber 20GW'a çıkacakmış. Güneş enerji panel üretiminde oyuncu sayısı ve rekabet çok artıyor. Olumsuz etksi ne kadar olur sizce.

3.  Alıntı Originally Posted by buraknsx Yazıyı Oku
    Arçelik güneş paneli üretmeye başlıyor: Yıllık 1 milyon adeti aşacak

Arçelikde bu sektöre girmiş. Yanlış hatırlamıyorsam yıllık Türkiye üretim kapasitesi 10GW civarı. Bu sene kapasite artışlarıyla beraber 20GW'a çıkacakmış. Güneş enerji panel üretiminde oyuncu sayısı ve rekabet çok artıyor. Olumsuz etksi ne kadar olur sizce.
    Uzun vadede sorun. O yüzden bir süre önce buraya da ihracat yapmak gerekli diye yazmıştım. Bizim şirketin şu an iç pazar yeterli olduğu için ihracat oranı az. Ama büyümek istiyorsa orta uzun vade ihracata yönelmesi lazım...Çünkü sektör parladı diye çok fazla oyuncu girdi. İlaveten Arçelik in arkasında Koç var Birebir aynı işi mi yapacak ona da bakmak lazım.
    Zaten büyüyecek mi yoksa borsadaki çöp şirketlerden biri mi olacak o zaman belli olacak..

4.  Alıntı Originally Posted by buraknsx Yazıyı Oku
    Arçelik güneş paneli üretmeye başlıyor: Yıllık 1 milyon adeti aşacak

260 milyon tl yatırım yapacakmıs.
    zaten 550 bin üretiyormıs 1 milyona çıkacakmıs.
    bizim patron sadece 1 milyarlık arsa aldı.
    en kötü o arsayı satar konut procesi yapar gene kazanırız.

5. Erdoğan ın yapacağı ziyaret sanırım haftaya olacak. Reuters e göre enerji ve savunma alanlarında yatırım bekleniyormuş.
    Öyleyse enerjilerde pozitif bir hava olabilir. Ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Grafik çok sıkıştı. Cumaya kadar yukarı yada aşağı sert bir hareket yapması olası. Ytd.
     Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Son 3 dk sert hareket oldu. Ben de biraz ilave mal aldım.
    Bakalım.
    Salı günü artık bir yöne teknik olarak hareket beklediğimi yazmıştım. Tahminimi yukarı yönlü kullanarak ilave de aldığımı yazmıştım. Yanıltmadı şükür. Bakalım 175 üstü kapatabilecek mi ...

7. ky bunalıp sattı geride kalıp bekleyenlere ödül oldu borsada kazanmanın kuralı ihtiyaç olmayan para doğru hisse ve bolca sabır

8.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Salı günü artık bir yöne teknik olarak hareket beklediğimi yazmıştım. Tahminimi yukarı yönlü kullanarak ilave de aldığımı yazmıştım. Yanıltmadı şükür. Bakalım 175 üstü kapatabilecek mi ...
    Güzel tespit. İnşallah kırarız 174'ü

Sayfa 242/339 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •