Sayfa 352/407 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402 ... SonSon
Arama sonucu : 3252 madde; 2,809 - 2,816 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

1. https://www.dunya.com/kose-yazisi/4-...-artisi/698182

ülkede ihracat gerilemiş lakin ihracat rekoru otomotiv de hisse fiyatı başkı altında.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

2.  Alıntı Originally Posted by ozer4151 Yazıyı Oku
    https://www.dunya.com/kose-yazisi/4-...-artisi/698182

ülkede ihracat gerilemiş lakin ihracat rekoru otomotiv de hisse fiyatı başkı altında.
    Üretip satan Tofas yerinde sayıyor, ithal edip satan Doas yükseliyor.
    Al, Sat yada Tut Tavsiyesi Değildir.

3. Doas 190 dan düştü 110 lara. Toaso hisse fiyati aynı dönem yukarı gitti. Tofaş, doasdan daha güvenilir.
    Birde tofas ile doas yarismiyor.
    Doas tamamen otomotiv sektörüyle uğraşmıyor.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

4. toaso tahtacısı bravo .
    endeks rekorlar kırarken, fiat satış rekorlarını ber taraf ederken .
    bravo fiyatı aşağıda tutmak için lot satmak her baba yiğidin harcı değildir.
    hatta hisse fiyatı eksi %2.5 olmalı
    dökün kurtlarınızı rahatlayın .
    endeks eksi %4 giderken de taban olursun

bravo tahtacı alkış

5. Bugün yürümesi gerekirdi Akaryakıt zamları,artan vergiler ve azalan alım gücü otomotiv satışlarında gerilemeye sebep olabilir mi ?Yüksek talebin katalizörü Her 10 kişiden 4'ünün yatırım amaçlı alması...Bu beni endişelendiriyor açıkçası...

6. Bu hisse harbiden düşmeyi abartıyor.18.07.2023 tarihinde
    +2 den seans sonunda -4 kapatmak nedir ?
    Piyasada otomotiv üretiliyor.otomobil yok.
    Bravo tahtacı bravo.
    Aferin, gerçekten nasıl beceriyorsunuz. Bunlar ders konusudur. işletme fakültesinde sermaye piyasaları dersinde. Ögrencilere anlatılması gerekiyor.
    (Kurtlarla dans - Ahmet Mergen)

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. çok tehlikeli bir hisse . zirvesinden hemen ortada bir durum yok iken herşey güzel giderken pat diye indi. %6,5 indi . süründürecek gibi.

8.  Alıntı Originally Posted by ozer4151 Yazıyı Oku
    çok tehlikeli bir hisse . zirvesinden hemen ortada bir durum yok iken herşey güzel giderken pat diye indi. %6,5 indi . süründürecek gibi.
    Gösteri bitti, dağılın diyor...
    290-300 aralığına gelse satıp defolup gideceğim. Beklediğime değsin diyorum. Fakat beklediğim aralığa gelmeyecek gibi. Bilançoyu hisseyi aşağıya basarak beklemeleri iyiye işaret değil. Saatlik grafik dün saat 11-12 civarında sata döndü. 200 saatlik ortalama olan 250 altında saatlik bir iki kapanış yapmamalı.
    Bir de ak yatırımdan işlem yapan herif bugün tek kalemde 70 bin lot satış yaptı. Zoru nedir delinin anlaşılır değil. Dün zaten tahtayı çökertmişti.
    Al, Sat yada Tut Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 352/407 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •