Sayfa 18/136 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 137 - 144 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1. Mart kapanışı dolar kuru 19.15 Haziran kapanışı dolar kuru 25 86 değişim yaklaşık %34 birleşim mühendisliğin kasasında 334 milyon değerinde yabancı para pozisyonu mevcut sadece bu kur değişiminden 100 milyon üstü kur geliri yazacak. 2023/3 net kar 56m.

Redmi Note 9S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sermaye kadar 6 aylık kâr iyi olur.

Redmi 7A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. güneş enerji işine de girmişler zaten güzel bir şirketti rönesans tüm alt işlerini alan bir firma takipte fayda var yada ufaktan giriş yapmakta...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4. Yeo ları verıp geldim , umarım mahçup etmezsın ,herkes için hayırlısı olsun !!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. sadece benim burnum paranın kokusunu alabiliyor sanıyordum..meğer sizler benden önce koku alabiliyor muşsunuz.... sizi tebrik etmek istiyorum..yenilenebilir enerjiye girmişler ve rönans holding ile güçlü ilişkileri ve rönasansın da fransız enerji devi ile işbirliği yapması çok güzel...şirkete yepyeni ufuklar açıldı...

sermayemin bir kısmı ile burada da pozisyon aldım...elimde vbtyz....kocaer.....brlsm ve yeotk hisselerim var...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. https://storyboxweb.com/fransiz-devi...ye-ortak-oldu/

Fransız TotalEnergies, Rönesans Holding çatısı altında yenilenebilir kaynaklardan enerji üretimi alanında faaliyet gösteren Rönesans Enerji’ye yüzde 50 oranında ortak oldu. İki şirket yenilenebilir enerji alanında birlikte faaliyet gösterecek.

Rönesans Enerji ortaklık sözleşmesi imza töreninde konuşan Rönesans Holding Başkanı Erman Ilıcak, şirketin yenilenebilir enerji alanında faaliyet göstermeye devam edeceğini söyledi. Ilıcak, 15 yıl önce küçük bir iş birimi olarak kurulan Rönesans Enerji’nin Total Energies ile yuzde 100 yenilenebilir enerji uzerine ortaklık yaparak dikeyde entegre bir yapı kuracaklarını ve uzun sure ara verdikleri yatırımlara yeniden baslayacaklarını belirtti.

Total Doğalgaz Enerji ve Yenilenebilir Enerji Başkanı Stephane Michel de LNG konusunda en güçlü oyunculardan biri olduklarını belirtirken, Türkiye’ye en çok enerji sağlayan şirketlerden de biri olduklarını hatırlattı. Michel, Rönesans Holding’in EPC kapasitesi sayesinde hem Turkiye’de, ham de dünya çapında işbirliği yapacaklarını da vurguladı.
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. bu haber bu şirketin önünü açmıştır arkadaşlar...ortaya güzel bir hikaye doğuyor...dediğim gibi ben de sermayemin bir kısmını bu şirkete ayırdım...gerisi de nasiptir...

en son bu hisseyi 1-2 yıl önce incelemiştim...çok da hoşuma gitmişti...o sıralarda gesan ve brlsm hisseleri arasında gidip geldikten sonra son kararımı gesandan yana kullanmıştım...(iyiken de öyle olmuş... ) bu hisseye yatırım bu güne nasip oldu...

kocaerde 252 bin lotum vardı...bu gün 110 binini bozdurup biraz da yüksekten (14,35) burada pozisyon aldım..

forumuna da bir bakayım dedim..pek de bana yabancı gelmeyen bu iki açıkgözü gördüm..

8. Hoşgeldin keko gecen haftalarda sormustum sana kocaer sayfasındanhatırlıyormusın.ogün bende poz aldım 10.50 den .kcaer ve burası devam .hayırlısı olur inşallah.cwden erken ayrıldık ama buralarda sabretmeliyim artık

Sayfa 18/136 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •