Sayfa 806/1003 İlkİlk ... 306706756796804805806807808816856906 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 6,441 - 6,448 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1. Isbankasi hangi sube acaba ve tutar nedir? Ben halkbankasindaki kendi subemi geçenlerde sikayet ettim. Telefona bakmıyorlar. Dönüş maili geldi ve şube bana dönmüş sözde. Vakifbank uzak ara daha iyi, teknik olarak da kamu bankası değil, vakıflara ait.
     Alıntı Originally Posted by kartel1 Yazıyı Oku
    Merhaba hocam, oranları dün almıştım. Kamu bankaları ile çalışmak istemediğimden İş bankasına 3 aylığına daha %29 oranla yatırdım. Yatırdım ama çok gitgellerim oldu. İş bankası 3 ay vadeliye %37 verip kkm de 29 dan yukarı çıkmayınca risk alsammı acaba diye saat 3.30 a kadar bekledim ama kur riskini alamayacağıma karar verip kkm ye devam dedim. Bu arada İş bankası kkm oranı da aslında 17.5 miş ama ayın 11 ine kadar geçerli bir ilave faiz kampanyası varmış ben ondan faydalanmışım hesap açılınca belli oldu. Bundan sonra kamu bankaları hariç kkm ye yüksek faiz alamayacağız galiba. Rasyonalite ye dönüş bu olsa gerek
    SM-G988B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bir de isbankasi eft, hesap islem ucreti gibi masraf almiyordur umarım.
     Alıntı Originally Posted by bjkay Yazıyı Oku
    Isbankasi hangi sube acaba ve tutar nedir? Ben halkbankasindaki kendi subemi geçenlerde sikayet ettim. Telefona bakmıyorlar. Dönüş maili geldi ve şube bana dönmüş sözde. Vakifbank uzak ara daha iyi, teknik olarak da kamu bankası değil, vakıflara ait.

Alıntı Originally Posted by bjkay Yazıyı Oku
    Bir de isbankasi eft, hesap islem ucreti gibi masraf almiyordur umarım.

Benden almıyor.
    Bş tek fastten alıyor.
    Bşde her yıl kredi kartı ücreti tahakkuk ettirir
    Sonra seve seve geri verir
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by kartel1 Yazıyı Oku
    Merhaba hocam, oranları dün almıştım. Kamu bankaları ile çalışmak istemediğimden İş bankasına 3 aylığına daha %29 oranla yatırdım. Yatırdım ama çok gitgellerim oldu. İş bankası 3 ay vadeliye %37 verip kkm de 29 dan yukarı çıkmayınca risk alsammı acaba diye saat 3.30 a kadar bekledim ama kur riskini alamayacağıma karar verip kkm ye devam dedim. Bu arada İş bankası kkm oranı da aslında 17.5 miş ama ayın 11 ine kadar geçerli bir ilave faiz kampanyası varmış ben ondan faydalanmışım hesap açılınca belli oldu. Bundan sonra kamu bankaları hariç kkm ye yüksek faiz alamayacağız galiba. Rasyonalite ye dönüş bu olsa gerek
    Teşekkürler

5.  Alıntı Originally Posted by bjkay Yazıyı Oku
    Siz ne yaptınız. hsbc eft limitinde sorun yaratmıyor değil mi? Benim de yarın dönüş var. 30tl lafı konuşuluyor, ancak seçime kadarki beklenti.. baskilarlarsa 3 ayda 29u gecmeyebilir. Vakifbank en makulu gibi duruyor, 31 verirse tabi. Yarın deneyeceğim..
    %38nema yi nkolaya aktarıp fiziki düşerse fiziki, yoksa nkolaydan altin alabilirim. Kalan da kkm devam.

Limit i MT ile halledersiniz, ancak TC de HSBC den EFT yapıp komisyon ödemeyen kimse yoktur.
    O kadar zorlasam da EFT dee ilk kez HSBC de komisyon verdim.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

6. Kur riski alınacak dönemlerde değiliz...KKM de faizleri düşürüp akılları sıra cazibesini yitirmeye çalışıyorlar yakında kkm de cazibe kalmadı faizler çakıldı diye yazılar da çıkmaya başlarsa tam korkmaya başlayın.
    Az buçuk yüksek faiz vererek düz mevduata gel gel yapılıyor.Bankalara kkm yükünü hafifletin emri gitti.

7.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Limit i MT ile halledersiniz, ancak TC de HSBC den EFT yapıp komisyon ödemeyen kimse yoktur.
    Efektif çekeceğim deyince geri adım atıyorlardı diye hatırlıyorum.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    HSBC ile uzun süredir çalışıyorum...Benden herhangi bir ücret almıyorlar...

Sayfa 806/1003 İlkİlk ... 306706756796804805806807808816856906 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •