Sayfa 844/1003 İlkİlk ... 344744794834842843844845846854894944 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 6,745 - 6,752 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1. Yapı Kredi bugün gündüz KKM hesap açılışını mobilden komple kapatmış tarihi bir gün KKM girişini kapatan ilk banka olabilir

Adamlara yeni girişi azaltın dediler adamlar gidip komple sistemi kapatmış haha

2. Alternatif Bank'ta keza kapatmıştı
    Öyle ki şubeye telefonla bile ulaşamadım sürekli meşguldu .Tüm hesap açılışlarını yapabiliyordum ama kkm için bu işlemi yapmaya yetkiniz yok uyarısı çıkıyordu.

3. Ben mevduat faizi olarak bürüt 42 - 42,25 civarına oturur diye bekliyorum. 1 milyon ve üstüne belki daha fazla verebilirler 45 gibi

4.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Yapı Krediden az önce mesaj geldi size özel %28 e varan faiz fırsatını kaçırmayın diyo , kafayı yedirtecek bunlar ya hala dalga geçiyolar insanlarla...
    bu dalga geçmeninde ötesinde...

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Ben mevduat faizi olarak bürüt 42 - 42,25 civarına oturur diye bekliyorum. 1 milyon ve üstüne belki daha fazla verebilirler 45 gibi
    Enflasyon hakkındada görüşünü açıkla.!!!
    Gerçek enflasyon artarak devam edecek mi???
    Bak her gün TL nin alımgücü azalıyor.!!

Lütfen gerçekçi olalım.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

7. Görünen o ki doları tutmak için kaynak var.
    Dolar tutulunca ve kkm faizide çöp seviyesine gelince, millet iyice bezip %30 TL faizine bile razı gelecek ve kkm böylece sahalara veda edecek.
    %30-40 TL faizine giden de %100 olan enflasyon karşısında 1 yıl sonra parasının %60'ını kaybetmiş olacak.
    TL mevduatçısının servetin nerdeyse yarı yarıya buharlaşması demek bu.

Alıntı Originally Posted by Mombasa kampala Yazıyı Oku
    Yapı Kredi bugün gündüz KKM hesap açılışını mobilden komple kapatmış tarihi bir gün KKM girişini kapatan ilk banka olabilir

Adamlara yeni girişi azaltın dediler adamlar gidip komple sistemi kapatmış haha
    Patlat tokadı.!!!
    Gitsin.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!

Sayfa 844/1003 İlkİlk ... 344744794834842843844845846854894944 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •