Sayfa 981/1002 İlkİlk ... 481881931971979980981982983991 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 7,841 - 7,848 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Bist grafiğine bakarsanız ocak ayından mayıs ikinci haftasına kadar nasıl düzeltme yaşadığını görürsünüz. Ona benzer bir düzeltme sonrasında yaşanmadı. İlla olacaktır ama ne zaman olur bilemeyiz. Belki seçime 3 ay kala başlar düzeltme belli mi olur?

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.
    Arada deprem ve seçim de var aynen.
    Ama o geçmiş düzeltme oluyor. Seçim sonrası yükselişin düzeltmesini bekliyor herkes, onu kastetmiştim.
    Bol kazançlar

Bu e yatırımcı güncel portföyü bile göstermiyor bazı arkadaşlar geceden bakıyordu fon fiyatına nasıl oluyor bu

3.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Bu e yatırımcı güncel portföyü bile göstermiyor bazı arkadaşlar geceden bakıyordu fon fiyatına nasıl oluyor bu
    Evet, bugün bile cuma gününü gösteriyor. Geçen hafta da hep geriden geliyordu.

4.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    ben de fark ettim, birkaç kere girip bakayım dedim ama aldığım hisseler günler geçmesine rağmen güncel görünmüyor, fon kısmına dikkat etmemiştim ona da bakayım.

5. HJB de yatirimci sayisi artinca. Getirideki verim dustu. Tasidigi halka arz hissesi tavan yapsa bile. Fona yuzde 1.50 - 2 arasi getiri yansimiyor eskisi gibi. Ayrica IIE hisse oranini iyice azaltti yuzde 17 civari hisse tasiyor artik. Bugun hisse orani biraz daha dusecek muhtemelen , ppf gibi getirmeye baslayacak diye dusunuyorum.

6. Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) açıkladığı verilere göre enflasyon Ağustos'ta aylık yüzde 9,09, yıllık yüzde 58,94 olarak tahminleri aştı. Tüketici enflasyonu böylece bu yılın en yüksek seviyesine çıkarken harcama gruplarının geneline yayılan fiyat artışları görüldü.
    https://www.bloomberght.com/agustos-...klandi-2337657

TÜİK oranı Enag'tan fazla çıktı ilk defa.

7.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    HJB de yatirimci sayisi artinca. Getirideki verim dustu. Tasidigi halka arz hissesi tavan yapsa bile. Fona yuzde 1.50 - 2 arasi getiri yansimiyor eskisi gibi. Ayrica IIE hisse oranini iyice azaltti yuzde 17 civari hisse tasiyor artik. Bugun hisse orani biraz daha dusecek muhtemelen , ppf gibi getirmeye baslayacak diye dusunuyorum.
    Son halka arzlarda alabildikleri hisse oranları da düşüyor. Bunun da etkisi var sanırım. E-bebek'e de girmişlerdir umarım. Pozisyonumuzu aldık bekliyoruz

8.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) açıkladığı verilere göre enflasyon Ağustos'ta aylık yüzde 9,09, yıllık yüzde 58,94 olarak tahminleri aştı. Tüketici enflasyonu böylece bu yılın en yüksek seviyesine çıkarken harcama gruplarının geneline yayılan fiyat artışları görüldü.
    https://www.bloomberght.com/agustos-...klandi-2337657

TÜİK oranı Enag'tan fazla çıktı ilk defa.
    Borsa ve yabancı yatırımcı için yapılıyor. Borsa ve özellikle bankalar güzel geldiler bugün.

Sayfa 981/1002 İlkİlk ... 481881931971979980981982983991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •