Arama sonucu : 3156 madde; 1 - 8 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Doas daha önce belirtiğim yatay kanalda fiyat sindirme hareketini yapıyor, 5 haftalık MA'dan temas alıp yukarı döndü, eğer bu haftayı yatay kanal üstü olan 278 veya üstünde kapatmayı başarırsa hareketler hızlanabilir. Haftayı 278 üstünde olmasa bile 8 günlük MA olan 275 üstünde kapatmasını da olumlu olarak değerlendiriyorum.
    278/275 üstü kapanışlar önemli, aksi durumda alt göstergeler sata gireceğinden yatay kanalda sindirme operasyonunun zamanı uzayabilir.
    Bol kazançlar.

Doas1.jpg

2. Doas daha önce belirttiğim yatay kanal içinde (255-278 kanalı) ne yazık ki 255 desteğini test etti...artık en kötü geride kaldı diye düşünüyorum...Özellikle 278 üzerinde bir veya 2 günlük kapanış yapmayı başarırsa hedef eski zirvenin de üzeri...Şirketin Q3 beklentisi oldukça güçlü.

Sağlıcakla kalın...

Doas.jpg

Alıntı Originally Posted by Demirci_hacı Yazıyı Oku
    Doas daha önce belirtiğim yatay kanalda fiyat sindirme hareketini yapıyor, 5 haftalık MA'dan temas alıp yukarı döndü, eğer bu haftayı yatay kanal üstü olan 278 veya üstünde kapatmayı başarırsa hareketler hızlanabilir. Haftayı 278 üstünde olmasa bile 8 günlük MA olan 275 üstünde kapatmasını da olumlu olarak değerlendiriyorum.
    278/275 üstü kapanışlar önemli, aksi durumda alt göstergeler sata gireceğinden yatay kanalda sindirme operasyonunun zamanı uzayabilir.
    Bol kazançlar.

Doas1.jpg

3. Arkadaşlar ne yazık ki şirket yatayda belirttiğim kanal içinde salınmaya devam ediyor. Temettü kararına rağmen ciddi bir atak yapmadı.
    2023Q3 için net kar beklentisi 5,4 milyar ile 4,6 milyar aralığında. Aslında bir önceki Q3'e göre oldukça iyi bir beklenti. Reel olarak % 10 kar artışı bu ekonomik ortamda önemli bir başarı.

Grafikte görülen düşen pembe direnç bugün için 275lerden geçiyor...Her halükarda 275-278 üstü günlük kapanışlar bilanço ile birleşince artık 325lerden beri yaklaşık 2 aydır süren sindirme hareketi bitecektir diye değerlendiriyorum.
    Belirttiğim direnç üstü kapanış sonrası hedefler 351-377...Kalın sağlıcakla...

Doas.jpg

Alıntı Originally Posted by Demirci_hacı Yazıyı Oku
    Doas daha önce belirttiğim yatay kanal içinde (255-278 kanalı) ne yazık ki 255 desteğini test etti...artık en kötü geride kaldı diye düşünüyorum...Özellikle 278 üzerinde bir veya 2 günlük kapanış yapmayı başarırsa hedef eski zirvenin de üzeri...Şirketin Q3 beklentisi oldukça güçlü.

Sağlıcakla kalın...

Doas.jpg

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •